Seria Marantz Cinema – postaw na wydajność

0

We wrześniu tego roku, Marantz wprowadził na rynek serię Marantz Cinema. Jest to nowa linie produktów kina domowego, do codziennego i intuicyjnego użytku. Ustawia ona nowe standardy w zakresie najwyższej jakości, charakteryzując się: imponującą wydajnością dźwięku, bogactwem funkcjonalności i unikalną stylizacją. Cała seria składa się z 6 komponentów, AV10, AMP10, CINEMA 40, CINEMA 50, CINEMA 60 oraz CINEMA 70s. Dziś przedstawię Wam te trzy ostatnie, bo po pierwsze są już dostępne w sprzedaży, po drugie miałem przyjemności doświadczyć ich możliwości i chwilę pocieszyć się ich niesamowitym designem.

Wydajność – cecha szczególna nowych produktów Marantz

Doskonałość zaczyna się od wydajności. Nowe amplitunery Marantz zostały zbudowane w oparciu o dziesięciolecia bogatego dziedzictwa, zaprojektowane w ponadczasowym stylu i stworzone z myślą o najwyższej wydajności. Seria Marantz CINEMA będzie podstawą najbardziej wymagających systemów kina domowego na świecie.

Aby stopniowo wzbudzać Wasz zachwyt postanowiłem zacząć od najmniejszego amplitunera, czyli CINEMA 70s, który idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń.

CINEMA 70s – wydajność ukryta w dyskrecji

Marantz CINEMA 70s 7.2 kanałowy wzmacniacz o 50 W mocy na kanał. Obsługuje Dolby Atmos, DTS:X i 8K Ultra HD oraz platformę streamingową HEOS Built-In. CINEMA 70s to sprzęt bardzo dyskretny. Przy swoich 11 cm wysokości, pozostaje jednak bardzo wydajnym amplitunerem AV. W tej obudowie udało się umieścić pełno najnowszych, immersyjnych formatów audio, wideo 8K, opcje optymalizacji pomieszczenia, streamingu dźwięku i innych technologii, które maksymalnie uproszą użytkowanie oraz podniosą poziom przyjemności z codziennej, domowej rozrywki.

Komu posłuży ten sprzęt? To sprzęt zdecydowanie dla osób, które chcą wypełnić ciepłym i detalicznym dźwiękiem mniejsze pomieszczenia w których stworzą swoje kino domowe.

CINEMA 60 – elegancka potęga

Marantz CINEMA 60 to 7.2 kanałowy amplituner 8K o mocy 100 watów na kanał, który idealnie nadaje się do dedykowanych zastosowań kina domowego, a także wielofunkcyjnych pomieszczeń multimedialnych o dowolnej wielkości. Mnogość funkcji i możliwości jest tak ogromna, że ciężko będzie opisać to wszystko w formie bloga. Musielibyśmy już mówić o formie małej epopei. Najważniejsze tematy to, aż 3 wejścia HDMI 8K oraz skrupulatne strojenie przez Marantz Sound Master. Aby uzyskać niesamowitą wydajność, dzięki autorskiemu obwodowi wzmacniającemu HDAM marki Marantz. Te sprzęt stworzy w Twoim domu najbardziej muzykalny dźwięk.

CINEMA 50 – wydajność dla wymagających

Marantz CINEMA 50 to wzmacniacz AV z 9 x 110 watowym wzmocnieniem i 11.4 kanałowym przetwarzaniem, idealny dla wymagających entuzjastów filmów i muzyki, którzy chcą stworzyć kino domowe z wielowymiarowym dźwiękiem o bogatych walorach tonalnych i realistycznej dynamice. Jw. Lista możliwości CINEMA 50 jest ogromna. Ten sprzęt, swoją mocą i technologiami zachwyci każdego.

Zapraszam na szczegółowe porównanie prezentowanych modeli Marantz CINEMA.

Marantz swoimi produktami wprowadza na rynek nowy standard. Produkty, które są idealną symbiozą trzech najważniejszych dla współczesnego audiofila cech. Wydajność poparta ogromnym dziedzictwem, bogata i zapierająca dech w piersiach funkcjonalność oraz design, obok którego ciężko przejść obojętnie. Dołóżmy do tego wyjątkowe brzmienie Marantz, które skradło serce milionom użytkowników na całym świecie i okazuje się, że mamy świetny produkt, dla każdego fana najwyższej jakości dźwięku.

Zapraszam do salonów Denon Store i Audio Forum w całym kraju, aby posłuchać jak brzmią nowe produkty marki Marantz. Amplitunery dostępne są również w naszym sklepie internetowym.

Dziękuję i zapraszam,
Piotr Woch
Denon Store