Nowy Denon DHT-S517 – soundbar Dolby Atmos z bezprzewodowym subwooferem

0

DENON prezentuje nowy zestaw, składający się z soundbaru DHT-S517 oraz bezprzewodowego subwoofera, które zapewniają kinowy dźwięk przestrzenny Dolby Atmos 3D. System DHT-S517 został starannie zaprojektowany i precyzyjnie dostrojony przez Denon Sound Masters. Zapewnili oni poruszający duszę bas, krystalicznie czyste dialogi i otaczający dźwięk przestrzenny 3.1.2 płynący z eleganckiego, dyskretnego urządzenia.

Podstawowe informacje

Denon DHT-S517 zamienia każdy telewizor w domowe centrum rozrywki. Wykorzystuje układ siedmiu przetworników, składający się z głośników wysokotonowych lewego/prawego kanału i głośników średniotonowych, dedykowanego kanału centralnego oraz dwóch głośników skierowanych w górę. Nie zapomnij o bezprzewodowym subwooferze. Taka konfiguracja zapewnia niezrównaną klarowność, dynamikę i wymiarowość dźwięku znane z sali kinowej. Dolby Atmos, zawarty w tej konstrukcji, obejmuje obszerną scenę dźwiękową, mocny bas i zaskakująco czyste dialogi, idealnie pasujące do współczesnej muzyki, filmów i gier.

Łatwy w obsłudze i uniwersalny DENON DHT-S517

Denon DHT-S517 współpracuje z prawie każdym telewizorem. Za pomocą dołączonego kabla HDMI dźwięk z dowolnego telewizora Smart TV lub innego kompatybilnego źródła jest przesyłany do soundbara za pośrednictwem funkcji HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC). Dzięki niej można cieszyć się bezproblemową kontrolą głośności soundbaru za pomocą pilota do telewizora. Telewizory, które nie oferują HDMI ARC można podłączyć przez cyfrowe wejście optyczne. Istnieje również dodatkowe wejście HDMI 4K UHD do bezpośredniego podłączenia multimedialnych urządzeń źródłowych HDMI do soundbaru.

Bluetooth w DENON DHT-S517

Soundbar bezproblemowo połączy się za pośrednictwem Bluetooth z dowolnym inteligentnym urządzeniem. Uzyskasz w ten sposób dostęp do milionów utworów, podcastów i innych programów z dostarczanych do Twoich uszu z jakością przypisaną dla produktów Denon.

Denon Dialogue Enhancer

Technologia ta poprawia zrozumiałość dialogów w filmach, wiadomościach, sporcie i innych treściach. Ta funkcja pozwala użytkownikom cieszyć się wyrafinowaną klarownością dźwięku. Dzięki trzem dostępnym trybom i dedykowanej kontroli poziomu głośności dialogów, która jest niezależna od ogólnej głośności systemu.

Tryby dźwięku w Denon DHT-S517

Denon DHT-S517 oferuje cztery tryby dźwięku: tryb filmowy, tryb muzyczny, tryb Pure i tryb nocny. W trybie Pure całe przetwarzanie dźwięku przestrzennego i inne dostosowane parametry zostają wyłączone. Zapewnia to najczystsze wrażenia słuchowe, jakich entuzjaści mogą oczekiwać od marki Denon.

Cena i dostępność

Soundbar z bezprzewodowym subwooferem jest dostarczany w komplecie z kablem HDMI i optycznym. W sprzedaży dostępny jest w cenie 1899 zł.