Denon Ceol N12 – Wzbogacony o HDMI ARC

0
Denon Ceol N12

Wszyscy czekaliśmy na ten ruch marki Denon. Poznajcie najnowszą wersję systemu Ceol – model N12. Skąd ta śmiała teza, że wszyscy na to czekaliśmy? Bo ta edycja posiada to czego bardzo brakowało do pełni szczęścia wszystkim użytkownikom poprzednich modeli, czyli gniazdo HDMI ARC. Poznaj w szczegółach nowy Denon Ceol N12.

To co zwykle plus więcej

Denon Ceol N12 zapewnia doskonały dźwięk zawarty w eleganckiej i kompaktowej obudowie. Pełna funkcjonalność technologii HDMI ARC umożliwia odtwarzanie dźwięku z telewizora przez system CEOL w celu uzyskania bardziej imponujących i ekscytujących doznań.

Denon Ceol N12 HDMI

CEOL RCD-N12 (czyli elektronikę) można łączyć z dedykowanymi głośnikami Denon SC-N10 lub dowolną parą głośników dostępnych na rynku. Połączenie odbywa się za pomocą pary wysokiej jakości śrubowych terminali głośnikowych, które zapewniają najlepszą wydajność. Dwa kanały o mocy do 65W napędzą bez problemu kolumny podstawkowe, ale też mniejsze głośniki podłogowe.

Postaw na kompaktowe rozwiązania

CEOL RCD-N12 to niezmiennie jakość dźwięku Denon z kompaktowego i eleganckiego systemu typu all-in-one. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się dla osób, które poszukują kompaktowych rozwiązań. Również dla tych, którzy szukają przede wszystkim frajdy z użytkowania sprzętu.

Denon Ceol N12 funkcje

Sam wygląd CEOL RCD-N12 nie zmienił się znacząco. Denon postawił na elegancki design obudowy o niewielkich rozmiarach i zaokrąglonych krawędziach. Czytelny wyświetlacz i podświetlane przyciski sterujące pasują do każdego wnętrza. Dotychczasowa konstrukcja sprawdziła się przez lata, dlatego nie było potrzeby znacząco jej zmieniać. Denon zadbał o to, aby wnieść kosmetyczne zmiany podnoszące jeszcze większą przyjemność z korzystania z tego zestawu.

Pełnia możliwości

System, który dostępny jest w CEOL RCD-N12 to wiele źródeł muzyki, w tym tuner DAB+ i FM, zintegrowany odtwarzacz CD, platforma streamingowa HEOS, łączność z telewizorem przez HDMI ARC oraz bezpośrednie wejście gramofonowe. Technologia HEOS zapewnia bezproblemowe odtwarzanie muzyki z ulubionych serwisów online i radia internetowego TuneIn. Urządzenia multimedialne takie jak smartfony można łatwo łączyć przez AirPlay 2 lub Bluetooth.

Do tego wszystkiego dodać trzeba, że Ceol N12 jest banalnie prosty w obsłudze i konfiguracji. Jest bardzo przyjazny użytkownikowi, który wcześniej nie musiał mieć styczności ze sprzętem hi-fi a jednak nadal zależy mu na bardzo dużej jakości dźwięku.

Denon Ceol N12 kolory

RCD-N12 jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Możecie go kupić w kolorze czarnym oraz białym. Zapraszamy do zakupów w sklepie online Salonów Denon https://bit.ly/49y0NQJ oraz we wszystkich salonach Denon Store i Audio Forum.

Serdecznie polecam nowy Denon Ceol N12,
Piotr Woch
Specjalista Denon Store