DALI iO-12: Słuchawki Hi-Fi z innowacyjną technologią SMC

0
Dali io-12

W świecie audiofilii pojawiła się nowa propozycja, która może rewolucjonizować doznania słuchowe. Słuchawki DALI IO-12, oparte na opatentowanej technologii Soft Magnetic Compound (SMC), są bez wątpienia pionierskim krokiem w świecie słuchawek bezprzewodowych Hi-Fi. Oto, dlaczego warto przyjrzeć się im bliżej.

SMC DALI

Czym jest SMC?

DALI IO-12 to pierwsze słuchawki na świecie, które wykorzystują innowacyjny system magnesów Soft Magnetic Compound (SMC) firmy DALI. W przeciwieństwie do tradycyjnych magnesów, technologia SMC eliminuje zjawisko histerezy, co prowadzi do krystalicznie czystego dźwięku o niskim poziomie zniekształceń. Ten przełomowy system, który stosowany był dotychczas w renomowanych kolumnach głośnikowych DALI, teraz trafia do słuchawek, dostarczając elektrostatyczny poziom czystości średnich tonów.

Przetworniki i membrany

Słuchawki DALI IO-12 korzystają z przetworników o średnicy 50 mm. Zbudowane są one z cewki drgającej o strukturze identycznej z tą zastosowaną w kolumnach głośnikowych DALI. Ta innowacyjna konstrukcja przekłada się na niższy poziom zniekształceń, co z kolei przekłada się na doskonałą jakość dźwięku. Membrany wykonane z opatentowanego materiału z włókna celulozowego zapewniają unikalne połączenie masy, sztywności i tłumienia, gwarantując doskonałą wydajność dźwiękową.

DALI iO-12 bezprzewodowe

Ogrom połączeń

DALI IO-12 to połączenie dwóch rodzajów słuchawek w jednej, zaawansowanej konstrukcji klasy Hi-Fi. Dołączony kabel mini-jack 3.5 mm wraz z przejściówką 6.3 mm oferują tradycyjne wykorzystanie słuchawek. Pozwoli to pominąć procesor DSP zawarty w konstrukcji. Z wykorzystaniem naszego zewnętrznego wzmacniacza otrzymujemy wierny, najbardziej naturalny dźwięk.

Producent nie zapomniał o osobach mobilnych. Za sprawą technologii SBC, AAC, aptX, aptX HD i aptX Adaptive Bluetooth oraz USB-C, użytkownicy mogą cieszyć się muzyką z różnych urządzeń, takich jak smartfony czy cyfrowe odtwarzacze audio. Słuchawki oferują nawet jakość dźwięku Hi-Res (do 24 bit/96 kHz) przy użyciu kabla USB-C z wykorzystaniem wbudowanego przetwornika DAC.

DALI iO-12 przewodowe

Wygodny design i intuicyjna obsługa

DALI IO-12 nie tylko zachwycają technologią, ale także zapewniają wygodę użytkowania. Pałąk z prawdziwej skóry i duże nauszniki pozwalają na długie godziny komfortowego słuchania. Zintegrowane przyciski umożliwiają łatwe sterowanie utworami, regulację głośności oraz korzystanie z funkcji aktywnej redukcji hałasu (ANC) i trybu transparentnego.

Słuchawki DALI IO-12 to nie tylko kolejny produkt audio. To połączenie innowacyjnej technologii, doświadczenia czterech dekad w branży Hi-Fi i dbałości o detale. Zaawansowane przetworniki, opatentowany system SMC, wysoka jakość dźwięku, i wygodny design sprawiają, że DALI IO-12 stanowią doskonałą propozycję dla wymagających audiofilów. Dzięki nim, podróżując, można zanurzyć się w muzycznym świecie w sposób, jak nigdy dotąd.

DALI iO-12 etuiW zestawie ze słuchawkami znajdziecie:

  • 1 x Kabel USB-C
  • 1 x Stereofoniczny kabel mini-jack o długości 1.2 m
  • 1 x 3-metrowy kabel stereo mini-jack
  • 1 x adapter 3.5 mm stereo mini-jack do 6.35 mm jack
  • 1 x adapter lotniczy
  • 1 x luksusowe etui podróżne

Jeśli masz ochotę posłuchać jak grają słuchawki DALI iO-12 koniecznie odwiedź najbliższy salon Denon Store lub Audio Forum, w których są one dostępne od ręki. Słuchawki dostępne są również w ofercie online – wystarczy kliknąć w link – https://bit.ly/3MKCuFl

Bardzo mocno polecam ten produkt,
Kaja!