SONOS Sub Mini – subwoofer o zniewalającej mocy

0
sonossubmini1

Kiedy SONOS wypuszcza na rynek nowy produkt, wszyscy zainteresowani wiedzą, że będzie to coś ekstra. Dokładnie tak jest w tym przypadku. Sonos rozszerza portfolio produktów kina domowego o nowy subwoofer Sub Mini. Zapewnia on głęboki, zrównoważony bas w mniejszych pomieszczeniach. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży już 6 października w dwóch kolorach: matowej czerni i bieli.

SONOS Sub Mini – subwoofer na nowe czasy

Sub Mini jest oczywiście bezprzewodowy i stworzony został z myślą o dwóch komponentach w portfolio firmy SONOS, soundbarach Beam Gen. 2 oraz Ray. Sprzęt kierowany jest do posiadaczy mniejszych salonów. Zarówno pod względem zbalansowanego basu, jak i kompaktowego rozmiaru. Sub Mini powstał na bazie doświadczeń firmy w projektowaniu subwoofera Sonos Sub. Jeśli ktoś z Was miał z nim do czynienia, doskonale wie jak piękne niskie tony z siebie wydobywa. Mniejszy sprzęt również gwarantuje głęboki bas bez zniekształceń, tym razem zamknięty w eleganckiej, cylindrycznej obudowie.

sonossubmini2

Czysty bas

Podwójne, niestandardowe głośniki niskotonowe zastosowane w Sub Mini, wraz z zaawansowanymi przetwornikami dźwięku generują głębokie, dynamiczne niskie tony. Jednocześnie neutralizują one szumy, buczenie i grzechotanie. W specjalnie wygłuszonej obudowie dwa głośniki niskotonowe zostały skierowane do wewnątrz, aby tłumić drgania i neutralizować zniekształcenia.

Balans dźwięku

W subwooferze Sub Mini umieszczono zaawansowany cyfrowy przetwornik dźwięku, który maksymalnie wykorzystuje pasmo przenoszenia basów i wiernie odtwarza pełne brzmienie niskich częstotliwości. Zachowując przy tym jakość typową dla znacznie większych subwooferów. Dzięki temu sparowane produkty Beam, Ray, One lub One SL mogą skupić się na średnich i wysokich częstotliwościach, zapewniając bogatsze wrażenia dźwiękowe w całym pomieszczeniu.

sonossubmini3

SONOS, znaczy kompatybilność

SONOS Sub Mini można łatwo połączyć z soundbarami Beam lub Ray. W ten sposób powstanie doskonałe kino domowe, do mniejszych pomieszczeń. Z kolei w połączeniu z głośnikami One i One SL, subwoofer zadba o głęboki dźwięk Twojej ukochanej muzyki. Dodanie Sub Mini do istniejącego systemu Sonos to zaledwie kilka kliknięć w dedykowanej aplikacji. Łącząc urządzenie z różnymi głośnikami można stworzyć idealny system dźwiękowy. Możliwości są ogromne, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Sub Mini można też łatwo dostroić dzięki znanej z innych produktów marki, funkcji Trueplay, która dostosowuje dźwięk głośnika do fal dźwiękowych odbijanych od ścian i mebli, zapewniając najlepsze doznania słuchowe.

Dostępność i cena

Sonos Sub Mini dostępny będzie w globalnej sprzedaży od 6 października. Jego cena w Polsce to 2399 PLN.

sonossubmini4

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów marki Sonos, również dla tych, którzy szukają dla siebie uniwersalnego kina domowego, które nie zajmie dużo miejsca. Sub Mini jest na tym co dodatkowo wzbogaci Wasze emocje podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki.

Piotr Woch
Denon Store