Polk Magnifi Max AX – nowy soundbar z Dolby Atmos i DTS:X

0

Amerykański Polk przedstawia swój nowy, flagowy soundbar Polk Magnifi Max AX. Po sukcesie jego młodszego brata (dla przypomnienia – soundbar MagniFi Mini AX o szerokości 37 cm zdobył nagrodę EISA Compact Soundbar of the Year Award w sierpniu 2022 roku) możemy spodziewać się naprawdę wiele. Zapraszam na krótki zbiór najważniejszych informacji o nowym soundbarze Polk Audio.

Dolby Atmos i DTS:X w Polk MagniFi Max AX

Soundbar Polk MagniFi Max AX wynosi dźwięk przestrzenny na nowy poziom dzięki dedykowanym głośnikom skierowanym w górę. Zapewniają one element wyższej warstwy z formatów dźwięku kodowanego obiektowo, takich jak Dolby Atmos i DTS:X. Lub prościej, wysyłają dźwięk w górę, który odbija się od sufitu i trafia do naszych uszu tworząc efekt dźwięku dochodzącego z góry. Opatentowana technologia SDA czwartej generacji firmy Polk eliminuje przesłuchy międzykanałowe. Zapewnia ultraszeroką scenę dźwiękową, która rozciąga się znacznie poza soundbar, wypełniając pomieszczenie doskonałym dźwiękiem. MagniFi Max AX prezentuje źródła dźwięku z niezwykłą dokładnością, zapewniając najbardziej realistyczne obrazowanie w swojej klasie z urządzenia typu soundbar.

 

10 calowy subwoofer w komplecie

MagniFi Max AX dostarczany jest w zestawie z 10 calowym subwooferem, który zapewnia głęboki, swobodny bas. Połączenie bezprzewodowe pozwala na wygodne umieszczenie subwoofera w pomieszczeniu bez plątaniny kabli.

Zwiększ scenę dźwiękową

W przypadku tego soundbara, bardzo łatwo o zwiększenie wymiarowości dźwięku przestrzennego. Wystarczy połączyć MagniFi Max AX z bezprzewodowymi głośnikami
efektowymi Polk SR2 (899 zł) dostępnymi osobno lub dołączonymi do systemu MagniFi Max AX SR.

Optymalny i łatwy w obsłudze

Nowy soundbar Polk to łatwość obsługi i szybka konfiguracja. Za naciśnięciem jednego przycisku przełączysz się pomiędzy trybami: filmu, telewizji i muzyki. Są to dedykowane i przygotowane przez specjalistów tryby dźwiękowe. Tryb nocny podnosi wyrazistość dialogów i obniża poziom basu, aby inni mogli spać spokojnie. Technologia VoiceAdjust™ optymalizuje poziom dialogów, tak, aby były lepiej słyszalne [szczególnie polecam w polskich filmach :)], natomiast BassAdjust równoważy niskie tony wychodzące z soundbara i subwoofera, zapewniając płynny i kontrolowany bas, który pięknie współgra a nie buczy.

Soundbar MagniFi Max AX połączysz z łatwością ze swoją siecią Wi-Fi. Muzyka będzie brzmiała jeszcze lepiej, nawet wprost ze smartphone’a. Połączenie z telewizorem odbywa się przez HDMI eARC lub ARC za pomocą dołączonego kabla HDMI. Wejście optyczne umożliwia podłączenie starszych urządzeń.

Cena i dostępność Polk Magnifi Max AX

Soundbar Polk MagniFi Max AX (3799zł) i gotowy system MagniFi Max AX SR (4299zł) dostępne będą w sprzedaży w październiku 2022. Zapraszamy do salonów stacjonarnych Denon Store i Audio Forum oraz sklepu internetowego Salonów Denon.

Soundbar MagniFi Max AX tutaj – https://www.salonydenon.pl/soundbary/soundbar-magnifi-max-ax.html

Zestaw z głośnikami surround tutaj – https://www.salonydenon.pl/soundbary/soundbar-system-kina-domowego-magnifi-max-ax-sr.html