Nowy salon Audio Forum w Łodzi już otwarty!

0

Łódź, to kolejne miasto po Warszawie i Berlinie, w którym powstał salon pod szyldem naszej drugiej marki: Audio Forum. Miejsce dla pasjonatów muzyki, dźwięku i profesjonalnego sprzętu audio-video. Jak wygląda i gdzie się dokładnie znajduje? Co czeka na Klientów oraz co znajdziemy w bogatej ofercie? Zobaczcie zdjęcia i dowiedzcie się wszystkiego!

Łódzkie Audio Forum to już 16 salon audio-video należący do grupy Horn Distribution (w tym trzeci pod szyldem marki Audio Forum). Nowe miejsce zaskakuje odświeżonym designem, nowoczesnymi, podzielonymi tematycznie strefami, bogatą ofertą najlepszych marek oraz profesjonalną salą odsłuchową. Z pewnością każdy miłośnik dobrego brzmienia będzie zachwycony tym, co przygotowaliśmy!

Pierwsze Audio Forum powstało w 1978 roku w Berlinie, przy prestiżowej ulicy Kurfürstendamm 150. W 2019 roku, po ponad 40 latach, pod szyldem marki narodziło się miejsce w Warszawie, przy ul. Poznańskiej 24.

3 października 2020 roku oficjalnie otwarto natomiast Audio Forum w Łodzi.

Podczas eventu Goście mogli premierowo zobaczyć zupełnie nową przestrzeń, przetestować sprzęt i poznać Ekspertów, którzy na co dzień pracować będą w nowo otwartym salonie, jako doradcy klienta. Niespodzianką była premiera najnowszych produktów: jubileuszowej serii urządzeń Denon 110th Anniversary i aktywnych kolumn głośnikowych Dali Oberon C. Godnym uwagi jest fakt, że podczas spotkania odbyła się również prezentacja Modelu 30 i SACD 30n Marantza.

Jak wygląda nowe Audio Forum?

Salon podzielony jest na dwie części. Pierwsza z nich to sala główna, w której znajdują się tematyczne strefy. Są w niej:

  • zestawy kina domowego;
  • stereo;
  • soundbary i głośniki instalacyjne;
  • słuchawki;
  • multiroom;
  • smart home;
  • minisystemy.

Sprawdźcie także: „Wielkie otwarcie pierwszego OUTLETU Denon Store w Warszawie

Wszystkie urządzenia znajdujące się na ekspozycji są podłączone i gotowe do odsłuchu. Dodatkowo w strefach stereo i kina domowego zainstalowano nasze autorskie selektory głośnikowe. Przede wszystkim umożliwiają one w kilka minut przetestowanie różnych zestawień elektroniki w głośnikach. Oprócz tego – w przypadku kina domowego – doświadczenia kina domowego w technologii Atmos.

Zobaczcie zdjęcia:

W drugiej części salonu mieści się profesjonalna sala odsłuchowa, w której nasi Klienci w komfortowych warunkach mają możliwość odsłuchu i sprawdzenia wybranego sprzętu. Miejsce zostało tak zaprojektowane, aby dźwięk i brzmienie były bezsprzecznie na pierwszym planie.

W ofercie Audio Forum można znaleźć sprzęt światowych marek, takich jak: Denon, Marantz, Bang & Olufsen, Dali, Focal, Naim, Sonos, Polk Audio, Jays, Canton, Definitive Technology, Wilson, Sonus faber, Pro-Ject, Eufy oraz wiele innych topowych producentów. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Nad najwyższą jakością i najlepszym sprzętem czuwa nasz patronat medialny AUDIOMUZO FANS.

Adres nowego salonu Audio Forum

Salon Audio Forum znajduje się w samym sercu Łodzi, przy ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 23.

Ważnym aspektem jest, że najbliższej okolicy znajduje się dworzec główny Łódź Fabryczna oraz ul. Piotrkowska. Dlatego, z każdego miejsca w Łodzi można szybko i wygodnie dotrzeć do salonu. Dla zmotoryzowanych przewidzieliśmy miejsca parkingowe na parkingu strzeżonym vis a vis salonu bądź miejsca w przestrzeni miejskiej, bezpośrednio przed wejściem do salonu.

Godziny otwarcia Audio Forum

Do nowego salonu, zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00 i w soboty od 11:00 do 15:00.

Do zobaczenia!