Wielkie otwarcie pierwszego OUTLETU Denon Store

0

Salony Denon Store znajdują się w całej Polsce oraz poza granicami kraju m.in. na Litwie, Węgrzech i w Czechach. Nowym miejscem dla miłośników dobrego brzmienia i sprzętów audio-video jest warszawski Outlet Denon Store. Gdzie się dokładnie znajduje? Jak wygląda? Co znajdziemy w bogatej ofercie? Zobaczcie i dowiedzcie się wszystkiego jako pierwsi! Zapraszamy.

Outlet Denon Store to już 10. nasz salon w Polsce, który posiada w swojej ofercie najwyższej klasy sprzęt światowych marek. Podobnie jak w innych salonach, w nowym miejscu znajdziemy m.in. profesjonalne sale odsłuchowe, oferujące możliwość przetestowania i sprawdzenia sprzętu oraz naszych Ekspertów, którzy chętnie zaprezentują produkty oraz pomogą w ich wyborze.

Czym jest Outlet?

Są to w większości produkty niepełnowartościowe, pochodzące z ekspozycji, zwrotów regulaminowych lub po serwisowe, z możliwymi widocznymi śladami użytkowania. Co najważniejsze jednak: są one w 100% sprawne. Z tych względów produkty sprzedawane są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jakie marki można znaleźć?

Podobnie jak we wszystkich salonach Denon Store, w Outlecie można znaleźć sprzęt audio-video takich marek jak Denon, Marantz, Piega, Dali, Polk Audio, Canton, Definitive Technology, Focal, Wilson, Sonus faber, Pro-Ject, Wharfedale i Audio Research oraz wiele innych topowych marek.

Czy sprzęt z Outletu ma gwarancję?

Na produkty z kategorii udzielana jest pełna 24-miesięczna gwarancja producenta, z pełnym wsparciem serwisowym. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń widocznych na zdjęciach. W przypadku odbioru osobistego prosimy o bezpośredni kontakt z wybranym salonem.

Gdzie się znajduje pierwszy Outlet Denon Store?

Nowy outletowy salon Denon Store, znajduje się w Warszawie przy ul. Kurantów 34. Przed budynkiem dla Gości do dyspozycji jest parking i podjazd na wózki.

W bliskiej okolicy mieści się stacja PKP Jeziorki oraz pętla autobusowa. Komunikacją miejską z centrum Warszawy można dotrzeć w 25 minut.

Outlet Denon Store jest także online: www.salonydenon.pl/outlet! Przy każdym produkcie zamieszczono realne zdjęcia (oferta obejmuje tylko i wyłącznie produkty widoczne na zdjęciach). Wysyłka sprzętu jest bezpłatna.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 11:00-17:00
Od czerwca rozszerzamy godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 11:00-19:00
Sobota: 11:00-14:00

Zobaczcie na naszym YouTube spacer po Outlet Denon Store:

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami: tel.: 22 331 55 00, e-mail: kontakt@denon.pl.

Do zobaczenia w salonach Denon Store i na www.salonydenon.pl!