Najwyższa jakość dźwięku – TIDAL z nowymi opcjami subskrypcji

0

Dobra wiadomość dla fanów najlepszej jakości dźwięku, dostępnej wprost z urządzeń mobilnych! TIDAL z nowymi planami subskrypcji. Już od 19,99 zł/miesiąc, możesz cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem w wersji HIFI. Poznaj nowe plany, możliwości wspierania ulubionych artystów oraz co premierowo dostępne jest tylko na TIDAL.

Świetne wieści dla fanów najwyżej jakości dźwięku

TIDAL oferuje obecnie fanom steamingów dwa rodzaje subskrypcji: TIDAL HiFi i TIDAL HiFi Plus. Oba pakiety dostępne są we wszystkich krajach, w których dostępny jest TIDAL. Wszyscy subskrybenci mają dostęp do tego samego katalogu muzycznego, mieszczącego 80 milionów utworów, filmów i starannie wyselekcjonowanych playlist.

  • TIDAL HiFi: za 19,99 zł miesięcznie TIDAL HiFi zapewnia nielimitowany dostęp do dźwięku w jakości HiFi. Dzięki tej subskrypcji użytkownicy mają dostęp do funkcji offline. Mogą również skorzystać z TIDAL Connect i Moja Aktywność, które zapewnia indywidualnie dobrane treści i podsumowania.
  • TIDAL HiFi Plus: za 39,99 zł miesięcznie HiFi Plus oferuje wszystko to, co opcja HiFi. Dodatkowo umożliwia bezpośrednie wspieranie swoich ulubionych twórców. HiFi Plus zapewnia także dostęp do takich formatów dźwięku jak Dolby Atmos Music, Sony 360 Audio Recordings i Master Quality Authenticated (MQA). Zapewnia również wcześniejszy dostęp do ekskluzywnych ofert oraz funkcji, które będą wprowadzane w przyszłość.

Wesprzyj artystów w nowy sposób

TIDAL to nie tylko dostęp do ogromnej bazy muzyki. Stawia on na pierwszym miejscu transparentne działanie oraz prawa artystów. Nowe funkcje serwisu, które wpierają twórców to:

  • Płatności trafiające bezpośrednio do twórców: TIDAL uruchomił miesięczne płatności bezpośrednie na rzecz wykonawców. Ten innowacyjny program zapewni artystom dostęp do dodatkowych środków, które trafią do nich wprost od największych fanów będących użytkownikami TIDAL. Każdego miesiąca część opłaty za subskrypcję HiFi Plus będzie kierowana do najczęściej słuchanych artystów, których użytkownicy zobaczą w swoich aktywnościach. Ta płatność jest dodatkiem do tantiem należnych za streaming.
  • Tantiemy: od 2022 r. TIDAL zacznie stosować innowacyjne podejście do tantiem. W nowym modelu tantiemy przypisane abonentom HiFi Plus nie będą sumowane, lecz wypłacane na podstawie rzeczywistej aktywności poszczególnych użytkowników. W przeciwieństwie do praktykowanej w branży metody przydzielania środków do najpopularniejszych artystów. Fani zyskają możliwość rzeczywistego wsparcia ulubionych twórców i przyczynienia się do ich sukcesu.

Tylko w TIDAL! Premierowe odcinki podcastu Żurnalisty!

Masę nowych informacji ze świata gwiazd znajdziemy w premierowych odcinkach podcastu „Żurnalista – rozmowy bez kompromisów”, które premierowo będą dostępne są na wyłączność w TIDAL.

Niezwykle wciągające rozmowy Żurnalisty skłaniają jego rozmówców do otwartości. Pokazują nam prawdziwe oblicze zaproszonych gwiazd, ich podejście do życia, Internetu i prywatności. Zdradzają nam między innymi, dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan chodzi do wróżki, dlaczego Rafała Zawieruchę złości poprawność polityczna i czy jego marzenia o pracy w Kalifornii nadal są aktualne i do spełnienia?

Wszystkie odcinki podcastu „Żurnalista – Rozmowy bez kompromisów” dostępne są w TIDAL.  Wśród poprzednich kontrowersyjnych rozmów znalazły się m.in. spotkania z Martą Wierzbicką, Olivierem Janiakiem, Michałem „Miśkiem” Koterskim, Larą Gessler czy Mają Bohosiewicz. W sumie to ponad 80 godzin emocjonujących konwersacji z artystami z różnych dziedzin kultury, sztuki i mediów.

O TIDAL

TIDAL to prowadzona przez artystów globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, która ma na celu stworzenie zrównoważonego, zorientowanego na artystę i fanów modelu biznesowego dla branży muzycznej. Dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak bezpośrednie płatności dla artystów, TIDAL umożliwia artystom przedefiniowanie ich miejsca w branży muzycznej. Dostępna w 61 krajach usługa zawiera w swoim katalogu ponad 80 milionów utworów i 350 000 wysokiej jakości filmów, a także oryginalne serie wideo, podcasty, tysiące starannie wyselekcjonowanych playlist i odkrywanie wykonawców za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL jest dostępny w poziomach HiFi i HiFi Plus, a członkostwo HiFi Plus oferuje dostęp takich funkcji audio jak Master Quality Authenticated (MQA), Dolby Atmos i Sony 360 Reality Audio.

Produkty wspierające TIDAL: