Nagrody EISA 2021-2022 rozdane!

0

Nagrody EISA 2021-2022 rozdane!

Ten czas jest dla nas jak pierwsza gwiazdka. Co roku oczekujemy tego przyjemnego momentu, w którym dowiadujemy się o wynikach konkursu organizowanego przez stowarzyszenie EISA. Już teraz możemy pochwalić się prestiżowymi nagrodami EISA 2021-2022 (Expert Imaging and Sound Association), przyznawanymi od ponad 35 lat przez redakcje 61 magazynów specjalistycznych z 29 krajów.

W tegorocznej edycji konkursu EISA 2021-2022 laur najlepszych w swoich kategoriach zdobyły trzy produkty znajdujące się w portfolio dystrybucyjnym naszej firmy. Z tego artykułu dowiesz się o jakie produkty chodzi oraz co na ich temat powiedziało Jury konkursu.

SYSTEM STEREO EISA 2021-2022

Marantz Model 30/SACD 30n

„Seria 30 Marantza wprowadziła nowy styl łączący klasyczne wzornictwo firmy z aktualnymi możliwościami i nowoczesnymi materiałami. Wzmacniacz Model 30 i dopasowany do niego odtwarzacz SACD 30n to triumf zasad i funkcjonalności. Wzmacniacz koncentruje się na sygnałach analogowych, podczas gdy odtwarzacz daje dostęp źródłom cyfrowym, odtwarza płyty SACD i CD oraz czerpie muzykę z sieci. „Nowoczesny Luksus Muzyczny” – tak Marantz przedstawia tę kombinację, całkowicie spełniając oczekiwania fantastyczną jakością konstrukcji i mocnym, bogatym dźwiękiem.”    

SOUNDBAR SMART EISA 2021-2022

Denon Home Sound Bar 550

„Z jednej strony to nowoczesny soundbar z Dolby Atmos i DTS:X. Z drugiej – pełnowartościowy głośnik multiroom ekosystemu HEOS. Home Sound Bar 550 zapewnia wysoką jakość dźwięku przy odtwarzaniu filmów i muzyki. Daje również możliwość rozwoju do sytemu wielokanałowego 5.1 z opcją podłączenia bezprzewodowych głośników surround i subwoofera. Przełącznik HDMI z przesyłem Dolby Vision należy do nowoczesnego wyposażenia sekcji wideo. Obsługa pilotem jest intuicyjna, ale możliwości aplikacji HEOS są znacznie większe. Za jej pomocą można ściągać muzykę z serwisów, radia internetowego i własnej sieci. Amazon Alexa pozwala sterować głosem poprzez wbudowane mikrofony, chociaż do dyspozycji jest też wygodny panel dotykowy. Urządzenie robi doskonałe wrażenie swoim wzornictwem i wykonaniem.”

SYSTEM GŁOŚNIKOWY KINA DOMOWEGO EISA 2021-2022

Polk Audio Reserve

„Tworząc serię Reserve, Polk Audio przeniosło do niej rozwiązania wprowadzone wcześniej w referencyjnej serii Legend – w tym charakterystyczne membrany Turbine i przetwornik wysokotonowy Pinnacle. W serii Reserve pojawił się dodatkowo uniwersalny głośnik, który można zastosować w kanałach wysokości systemu Atmos, dodając go do kolumn kanałów przednich lub wieszając na ścianie. Są dwa modele głośników centralnych, dwa podstawkowe i aż trzy wolnostojące. Wszystkie zapewniają zgranie tonalne złożonego z nich systemu. Brzmienie jest neutralne, różnicujące detale, wsparte czystym basem – to atrybuty wysokiej klasy, które docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy kina domowego.”

Wszystkich laureatów tegorocznych nagród EISA 2021/2022 można poznać na oficjalnej stronie stowarzyszenia EISA. Koniecznie sprawdź pozostałych zwycięzców.

Zapraszamy również do przeczytania naszego wpisu o soundbarze Denona, który przygotowaliśmy w momencie jego premiery na rynku.

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że możemy zaopatrywać Was w najlepszy sprzęt na świecie! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze więcej zwycięskich produktów w naszej ofercie.

Zespół Denon Store.