Inteligentne doniczki i rośliny w kapsułkach? Poznajcie Prêt à Pousser

0

Czy naprawdę mogę podlewać moje rośliny raz na dwa tygodnie i dalej urosną? I naprawdę będę mieć małe warzywa i świeże zioła, a nawet kwiaty na swoim kuchennym blacie? Jak to jest, że praktycznie nic nie muszę z nimi robić, a rosną jak szalone? Poznajcie inteligentne doniczki marki Prêt à Pousser.

Z Prêt à Pousser nie musisz mieć rąk ogrodnika, aby mieć zawsze świeże warzywa i zioła we własnym domu. Prêt à Pousser jest europejskim pionierem w dziedzinie hodowania roślin w pomieszczeniach, dzięki swoim inteligentnym ogrodom roślinnym.

Fenomen Prêt à Pousser

Firma rozpoczęła swoją działalność już w 2013 roku. Od tego czasu dokłada wszelkich starań, aby umożliwić każdemu wyhodować część posiłku we własnych czterech ścianach. Dzisiaj, ponad

70,000 ogrodników – amatorów uprawia aromatyczne zioła, warzywa, a nawet kwiaty w inteligentnych doniczkach Prêt à Pousser.

Głównym celem jest to, aby każdemu zaoferować szansę do posiadania ogrodu warzywnego we własnej kuchni, nawet tym, którym kwiatki więdną po tygodniu.

Inteligentne doniczki Prêt à Pousser Lilo i Modulo

Prêt à Pousser – Lilo

Dwa modele inteligentnych doniczek: Lilo i Modulo zrewolucjonizowały ogrodnictwo w pomieszczeniach. Doniczki same dbają o wszystkie potrzeby twoich roślin: wodę, światło i składniki odżywcze. Dzięki temu są proste w utrzymaniu i nie wymagają od ciebie praktycznie żadnego wysiłku, jednocześnie zapewniając codziennie świeże dodatki do posiłków. Nawet w zimę ten opatentowany system hydroponiczny pozwala uprawiać ogródek warzywny w zaciszu własnego domu.

Inteligentne doniczki – jak działają?

Otóż bardzo prosto. Prêt à Pousser rozwinęło technologie która wywodzi się z hydroponiki. Polega ona na tym, że roślina rozwija swój system korzeniowy w wodzie i właśnie z niej pobiera wszystkie potrzebne do prawidłowego rozwoju minerały i składniki odżywcze.

Nie potrzebujesz do tego ani balkonu, ani ogrodu, ani nawet okna. Inteligentne doniczki przyniosą naturę, zdrowie i witaminy, które zachwycą każde podniebienia. Twoja rola w tym polega na tym, że napełniasz doniczkę wodą, wkładasz kapsułkę, włączasz lampę i teraz zostało ci już tylko czekać aż twoje rośliny wyrosną. Pamiętaj tylko, aby dolać wody raz na dwa tygodnie. Przypomni o tym widok kwiatków, które będą lekko niżej osadzone w doniczce, w związku ze zmniejszeniem poziomu wody.

Dodatkowo Lilo Edition, Lilo Connect i Modulo, posiadają możliwość połączenia z lampą poprzez aplikację Prêt à Pousser. Możesz w niej dowolnie ustawiać godziny naświetlania roślin i dostosować wszystko do swoich indywidualnych potrzeb.

Sprawdź również: „Smart home? To takie proste! Poznaj rozwiązania Netatmo

Dlaczego rośliny Prêt à Pousser są lepsze i czy są bezpieczne?

Bo w końcu wiesz skąd pochodzą i wyhodowałaś je sam od A do Z! Sam widzisz, jak rozwijają się ich liście i jak stają się coraz większe i większe. Masz pewność, że nikt ich niczym nie spryskał i że nasiona są naturalne, a kapsułki w 100% biodegradowalne.

Czy roślina może nie urosnąć?

Oczywiście może się zdarzyć, że roślina nie wyrośnie. Dzieje się tak ponieważ Prêt à Pousser działa na naturalnych składnikach bez żadnej chemii czy wspomagaczy wzrostu. Jeśli to będzie miało miejsce, to w ramach gwarancji, za darmo otrzymasz nową kapsułkę.

Dołącz do naszej grupy na Facebooku: Lepsza Strona Dźwięku

Co najważniejsze, doniczki Prêt à Pousser sprawdzą się w każdej kuchni. Może to być świetny i praktyczny prezent dla mamy z okazji Dnia Matki jak i dla fanów gadżetów oraz inteligentnych rozwiązań.

Wszystkich miłośników urządzeń smart zapraszamy do otwartych salonów Denon Store i Audio Forum. Możecie w nich poznać i przetestować najnowocześniejsze rozwiązania.

Marketing Team