Gorący strzał Black Friday – zestaw Denon i Focal

0

Black Friday w Denon Store i Audio Forum już wystartował! Jedną z promocyjnych ofert jest kino domowe składające się z amplitunera Denon AVR-X2700H DAB i kolumn Focal SIB EVO 5.1. Kto będzie zadowolony z takiego zestawu? Czy możemy potraktować go jako świąteczny prezent dla całej rodziny? Nasz Ekspert pokazuje, że kino domowe to znakomita propozycja, z której ucieszy się każdy członek rodziny! Zapraszamy do lektury.

Zestaw kina domowego to ciekawy pomysł na prezent dla całej rodziny. Nasza propozycja z oferty Black Friday to wielofunkcyjny amplituner Denon AVR-X270 0H z radiem DAB i kompaktowe głośniki Focal z serii SIB EVO.  Zestaw jest bardzo uniwersalny i zarazem wszechstronny, dzięki czemu może się nim cieszyć cała rodzina. Wszyscy domownicy, razem, czy osobno będą mieli z niego dużo radości.

Czy potrzebne mi kino domowe?

Tak! Kino domowe można wykorzystać do wspólnego oglądania filmów w okresie świątecznym. Przez młodszych domowników może być wykorzystany do gier komputerowych przy użyciu konsoli czy komputera. Wszystkie dzisiejsze gry wykorzystują standard Dolby Atmos, który gwarantuje dźwięk trójwymiarowy, przestrzenny, kiedy rzeczywiście lecący helikopter słyszymy na górze, czy padający deszcz na blaszany dach leci z góry.

Kliknij i sprawdź także: „Black Friday w Denon Store i Audio Forum„.

Może służyć jako klasyczny, profesjonalny zestaw stereo dla głowy rodziny do odsłuchu kolekcji płyt winylowych, płyt CD czy odtwarzania plików z platform Spotify czy Tidal. Pomoże w profesjonalny sposób odwzorować stare nagrania czy nowe w postaci cyfrowej.

Amplituner Denon AVR-X2700H posiada przedwzmacniacz gramofonowy i umożliwia podpięcie gramofonu. Pomoże mamie w śledzeniu wszystkich odcinków seriali na Netflixie czy w puszczaniu muzyki do yogi czy innych ćwiczeń. Atmosfera pełna muzyki pomoże zgromadzić całą rodzinę przy stole, kiedy wspólnie gramy w planszówki. Wypełnić czas radosnych świąt czy trudnego okresu spędzonego w trybie home office, kiedy zmuszeni jesteś my więcej czasu spędzać w domu. Atmosfera z muzyką w znakomitej jakości będzie zdecydowanie kojąca dla całej rodziny.

Gorący strzał na Black Friday – Denon AVR-X2700H

Amplituner Denon AVR-X2700H z DAB posiada wszystkie najnowsze standardy, dekodery obrazu i dźwięku: 4K Ultra HD przy pełnej obsłudze HDCP 2.3. Przepustowość video 8K/60Hz i 4K/120Hz. Wszystkie wejścia HDMI posiadają próbkowanie kolorów 4:4:4 Pure Color. Amplituner pozwala połączyć się przez WiFi czy Bluetooth, streamować Netflix, Tidal, Spotify czy cofnąć się do starszych nagrań na DVD. Procesor video poprawia jakość obrazu, redukuje zbędne piksele. Obraz staje się ostrzejszy, kolory żywsze. Całość jest czytelniejsza. Im słabsze mamy źródło np. dekoder telewizji, odtwarzacz DVD tym efekt będzie bardziej widoczny i nasze stare filmy otrzymają nowe życie. Denon AVR-X2700H z DAB ma klasyczny i elegancki wygląd, który wpasuje się w każdy wystrój wnętrza.

Focal SIB EVO – jeszcze więcej możliwości!

Amplituner w połączeniu z profesjonalnymi głośnikami Focal SIB EVO daje rewelacyjny poziom dźwięku w kinie domowym, ale również w dźwięku stereo niczym wyższej klasy wzmacniacz. Da wiele satysfakcji wymagającym melomanom. Seria SIB EVO od Focala ma założenie produktu uniwersalnego, niewielkich rozmiarów, łatwych do ustawienia w mniejszych pomieszczeniach oraz najwyższej jakości wykonania oraz dobrych przetworników użytych w projektowaniu.

Zestaw głośnikowy w łatwy sposób można wpasować we wnętrza, kiedy nie mamy możliwości ustawienia dużych kolumn podłogowych. Głośniki możemy rozstawić na regałach, komodach, szafkach czy powiesić na ścianach na dołączonych do zestawu uchwytach. Za uchwyty nie ponosimy dodatkowych opłat. Nowoczesny design w pięknej lakierowanej obudowie daje efekt elegancji i wyrafinowania. Współczynnik zadowolenia żony będzie na najwyższym poziomie i unikniemy kłótni rodzinnych. Prostota i elegancja bronią się u wszystkich domowników.

Podczas słuchania muzyki, która jest bardziej wymagająca od filmów głośniki Focal są bardzo precyzyjne. Dźwięk jest krystaliczny, ale nie ostry, wysokie tony są klarowne niczym w studio nagraniowym. Nawet przy cichym słuchaniu wieczornym wszystkie dźwięki są selektywne, wokal jest czytelny, dźwięki nie są zlane. A za bas odpowiada idealnie dopasowany subwoofer, który nie zajmuje dużo miejsca. Użyto w nim wysokiej klasy głośnik nisko-tonowy.

Prosta i intuicyjna konfiguracja

Cały zestaw w łatwy sposób, wręcz intuicyjny można skonfigurować. Podczas pierwszej instalacji amplituner dosłownie prowadzi nas za rękę krok po kroku. Menu wyświetlane jest na ekranie TV i jest bardzo przejrzyste i w języku polskim. W zestawie dołączony jest mikrofon do łatwej kalibracji, którą robimy raz. W profesjonalny sposób zostanie ustawiony optymalny dźwięk do danego pomieszczenia. Gdy pojawią się trudności nasza sieć Salony Denon służy profesjonalną pomocą i wsparciem telefonicznym, mailowym.

Prezent dla całej rodziny w ofercie Black Friday

Szukając prezentów dla poszczególnych członków rodziny warto pomyśleć o jednym wspólnym, dzięki któremu będziemy mogli spędzić więcej czasu razem. Taką propozycją zdecydowanie jest wspomniany wyżej zestaw, który dostaniemy za 6299 zł albo nawet w 40 ratach 0%. Jest to najlepszy prezent dla całej rodziny w sferze wspólnej rozrywki, niezależnie czy razem słuchamy muzyki, czy razem tańczymy, czy razem gramy na konsoli lub komputerze, czy przy muzyce razem siedzimy przy stole.

Już wkrótce na naszym blogu podpowiemy o kolejnych propozycjach prezentów świątecznych. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą Black Friday.

Adrian Ciesielski
Denon Store