Stay Home by Denon Store – Playlist 14

0

Obecna sytuacja na świecie zmusiła wielu nas do pozostania w swoich domach. Ciągłe przybywanie w tym samym otoczeniu na pewno wielu z nas nie służy zbyt dobrze. Wychodząc naprzeciw wszystkim niedogodnością związanym z lockdownem, przygotowaliśmy dla specjalną Playliste, która (mam taką nadzieje) umili chodź trochę ten trudny czas.

Przy dobrze piosenek kierowałem się chęcią prezentacji czegoś nowego. Nie znajdą Państwo tutaj artystów z pierwszych stron gazet. Myślę, że obecny czas jest świetną okazją na poznanie nowych interesujących artystów. Mam nadziej, że wybrane piosenki zachęcą Państwa do zgłębiania dyskografii poszczególnych wykonawców jak i po prostu do miłego spędzenia czasu z czymś nowym. Jest to również świetny pretekst do przetestowania swoich zestawów stereo w nowej odsłonie.

Posłuchaj także: „Acoustic Mood by Denon Store – Playlist 13„.

Być może szczegóły zawarte w piosenkach, utwierdzą nas w tym, że wybrany przez nas zestaw spełnia optymalnie nasze potrzeby lub pokaże potrzebę zmiany, która pozwoli na podwyższenie jakości swojego domowego odsłuchu.

Playlista dostępne jest w serwisie Spotify:

Eksperci z salonu Denon Store
Posnania, Poznań