Black Friday w Denon Store i Audio Forum

0

Na Black Friday czekamy cały rok! Najlepszy sprzęt audio-video i smart w maksymalnie obniżonych cenach. Jesteście gotowi na super promocję? Zobaczcie już teraz jaką szykujemy ofertę i odliczajcie razem z nami! 

Nowe kino domowe, słuchawki bezprzewodowe a może inteligentna kamera? W Denon Store i Audio Forum podczas Black Friday, będziecie mogli upolować najlepszy sprzęt audio-video i smart home w atrakcyjnych cenach i do tego mini ratach 0%.

W tym roku Black Friday przypada 27 listopada, jednak już dziś możecie podejrzeć, co dla Was szykujemy. Jako pierwsi, ofertę będą mogli zobaczyć subskrybenci naszego newslettera. Dodatkowo, to jako pierwsi dowiedzą się o uruchomieniu kolejnych promocji. Wystarczy zapisać się do naszej bazy, odebrać specjalny kod i odblokować dostęp do kategorii.

Już teraz możemy Wam powiedzieć, że w ofercie Black Friday znajdzie się sprzęt takich marek jak: Denon, Marantz, Bang&Olufsen, Definitive Technology, Soundcore, Eufy, Nebula, Pro-Ject, Wilson, Dali, Sonos, Netatmo i wiele więcej! Nie zabraknie profesjonalnych kolumn głośnikowych, gramofonów, amplitunerów i głośników multiroom. A co najważniejsze, nie musicie czekać do 27 listopada, bo subskrybenci newslettera będą mogli zobaczyć oferty promocyjne znacznie wcześniej. Sprawdź harmonogram startu promocji:

Nie musicie się martwić, że coś przegapicie – nasz newsletter przypomni Wam o nowoodblokowanych promocjach!

Co, jeśli galerie handlowe będą zamknięte? Zamawiaj online w Denon Store lub w salonach stacjonarnych Audio Forum 

Oferta Black Friday dostępna jest w sklepie online Denon Store, jak i we wszystkich salonach stacjonarnych Audio Forum. Pamiętaj, że zamawiając online dostawa jest zawsze za darmo i masz aż 14 dni na zwrot towaru bez podawania powodu.

Denon Store Team