Dali Phantom K – nowe głośniki instalacyjne

0
dali phanton k

Radość z doskonałego dźwięku jest podstawą wszystkiego, co robi firma DALI. Ich misją jest dostarczanie wysokiej jakości doznań dźwiękowych dla klientów bez względu na okoliczności. Ze znalezienie miejsca w domu dla tradycyjnych głośników skrzyniowych nie zawsze jest możliwe, a głośniki mogą być dyskretnie ukryte w suficie lub w ścianach. Dzięki ofercie głośników DALI do instalacji, np. serii DALI PHANTOM, oferują więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej, aby uzyskać tradycyjną jakość dźwięku DALI wysokiej jakości dźwięku, bez konieczności rezygnowania z cennej przestrzeni mieszkalnej.

Nowości w serii PHANTOM

Nowe pozycje w ofercie głośników instalacyjnych PHANTOM korzystają z prawie 40-letniego doświadczenia firmy DALI w dziedzinie projektowania głośników, co pozwoliło na jeszcze lepsze jej wykorzystanie i przeniesienie wiedzy do nowych rozwiązań audio w kategorii produktów przeznaczonych do montażu.

dali phantom k 80

Dali PHANTOM K

Seria K złożona z dwóch modeli: PHANTOM K-80 i PHANTOM K-60 bazuje na udanej konstrukcji głośników sufitowych serii PHANTOM E i oferuje kolejny krok naprzód w zakresie ogólnej wydajności. W obu modelach serii K zastosowano charakterystyczne membrany z włókna drzewnego DALI. Czyni je to pierwszymi głośnikami sufitowymi w ofercie producenta, opartymi o tę technologię. Dzięki zastosowaniu membran z włókna drzewnego, seria PHANTOM K doskonale pasuje do wszystkich innych głośników DALI. Dlatego staje się idealnym wyborem jako głośnik sufitowy w konfiguracji kina domowego.

Ulepszony system silników magnetycznych.

Ulepszony system przetworników dla głośnika niskotonowego zapewnia również lepszą reprodukcję basów. Głośniki te zdolne są do wypełnienia dźwiękiem nawet największych pomieszczeń. Zamontowany pod kątem przetwornik i regulowany tweeter umożliwiają słuchaczowi precyzyjne dostrojenie dźwięku, aby idealnie pasował on do pozycji odsłuchowej. Niezależnie od tego, czy głośniki używane są w systemie stereofonicznym do odsłuchu muzyki, czy w wielokanałowym podczas oglądania filmów. Pozwala to na znacznie większą elastyczność przy rozmieszczeniu głośników w suficie.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

NOWA, UNIKALNA KONSTRUKCJA MASKOWNICY
Świeża i płytsza maskownica w białym kolorze, która idealnie pasuje do Twojego sufitu. Wymienna z maskownicami serii E.

UNIKALNY BACKBOX
Nowy, opatentowany backbox pasuje do otworu montażowego głośnika, dzięki czemu instalacja jest niezwykle łatwa.

• LEPSZE BASY
Membrany z włókna drzewnego i ulepszony system przetworników dla lepszego przenoszenia niskich tonów.

• REGULOWANY DŹWIĘK
Głośnik wysokotonowy można pochylić w celu uzyskania optymalnego dźwięku w pozycji odsłuchowej. Dzięki zintegrowanym opcjom regulacji głośności dźwięk można dostosować do każdego miejsca.

Głośniki instalacyjne z serii PHANTON K dostępne będą w Polsce już w połowie marca 2022r.