Nowe słuchawki True Wireless od DENON

0

DENON wkracza do świata słuchawek True Wireless i to nie z jedną, a dwoma parami słuchawek dousznych. Zapewniają realistyczny dźwięk dzięki najnowocześniejszym dynamicznym przetwornikom o dużej średnicy, które zostały zaprojektowane i dostrojone przez Denon Sound Masters. Zarówno klienci rozpoczynający przygodę z marką, jak i entuzjaści mogą spodziewać się zdumiewającej szczegółowości, wymiaru dźwięku oraz dynamiki, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyli w konwencjonalnych słuchawkach dousznych. Poznajcie modele DENON AH-C830NCW i AN-C630W.

DENON AH-C830NCW – słuchawki True Wireless z ANC

Słuchawki douszne Denon AH-C830NCW z redukcją szumów zapewniają potężny, szczegółowy dźwięk wraz z zaletami technologii aktywnej redukcji szumów (ANC) nowej generacji opracowanej przez akustyków Denon, która wykorzystuje dwa mikrofony w każdej słuchawce i zaawansowane przetwarzanie w celu zmniejszenia hałasu otoczenia docierającego do uszu słuchacza. W trybie transparentności funkcje miksowania redukcji szumów i dźwięków otoczenia można szybko przełączać za pomocą prostego przycisku dotykowego, a funkcja detekcji użycia wykrywa, kiedy słuchawki są noszone i zdejmowane oraz automatycznie odtwarza i wstrzymuje muzykę.

Wydajność, komfort oraz niezawodność

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne Denon AH-C830NCW i AH-C630W zostały starannie zaprojektowane w oparciu o zaawansowane symulacje kanału słuchowego, umożliwiając uzyskanie idealnego kształtu dopasowanego do uszu wszystkich użytkowników. Każda słuchawka douszna jest wyposażona w wymienne silikonowe końcówki w trzech rozmiarach dla maksymalnego komfortu. Oba modele mają klasę odporności na wilgoć IPX4, dzięki czemu można je bezpiecznie nosić nawet podczas deszczu lub intensywnych treningów. Ponadto, słuchawki douszne Denon z redukcją szumów obsługują funkcję Google Fast Pair, która umożliwia łatwe i wygodne parowanie urządzeń.

Wydłużona żywotność baterii

Nowe słuchawki douszne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wiele godzin przyjemności słuchania. Ciesz się do 6 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki przez Bluetooth na jednym ładowaniu i do 24 godzin łącznie z dodatkowymi cyklami ładowania z dołączonego etui (model bezprzewodowy z ANC) lub do 4.5 godziny bezprzewodowej muzyki Bluetooth na jednym ładowaniu i do 18 godzin łącznie, z dodatkowymi cyklami ładowania z dołączonego etui (model bezprzewodowy). Kabel USB-C dołączony do zestawu umożliwia użytkownikom ładowanie etui (baterii litowo-jonowej) z dowolnej ładowarki USB lub portu USB komputera.

Wyjątkowa jakość połączeń głosowych

Aby wychwytywać i przesyłać głos użytkownika z największą wyrazistością słuchawki douszne z redukcją szumów Denon AH-C830NCW zostały wyposażone w dwa mikrofony, które współpracują z zaawansowanym cyfrowym przetwarzaniem sygnału. Trzeci mikrofon odpowiada za naturalną ochronę kanału słuchowego przed wiatrem i hałasem otoczenia, aby zapewnić dodatkową czystość głosu.

Denon AH-C630W – słuchawki True Wireless

Bezprzewodowe słuchawki douszne Denon AH-C630W wykorzystują zaawansowany mikrofon do połączeń głosowych. Rozmowy są wyraźne i bezproblemowo współpracują z dowolnym urządzeniem multimedialnym obsługującym technologię Bluetooth.

Oba modele są dostępne w kolorze czarnym lub białym, przy czym słuchawki douszne z redukcją szumów mają błyszczące wykończenie ze srebrnymi akcentami, a wersja bez ANC ma eleganckie matowe wykończenie.Słuchawki na polskim rynku dostępne będą na początku przyszłego roku tylko w dystrybucji Denon Store i Audio Forum. Już teraz przygotuj ulubioną playlistę i bądź gotowy na niezapomniane wrażenia.

Polecam,
Piotr Woch
Specjalista Social Media