Polk Audio Signa S4 – Soundbar z Dolby Atmos

0

Polk Audio wprowadza na rynek swój pierwszy soundbar wyposażony w technologię Dolby Atmos – Signa S4. Wykorzystuje on siedem przetworników, w tym dwa skierowane do góry. Zapewnia to potężny dźwięk przestrzenny 3D. Połączony w zestaw z bezprzewodowym subwooferem (w komplecie) zapewnia potężny, krystalicznie czysty, kinowy dźwięk przestrzenny w doskonałej cenie.

Postaw na dźwięk surround

W soundbarze Signa S4 umieszczono dwa głośniki skierowane ku górze. Obsługują one kanały Dolby Atmos. Tworzą realistyczne wrażenia dźwięku, idealne do słuchania muzyki, oglądania filmów lub ścieżek dźwiękowych gier z Dolby Atmos. Soundbar tworzy również wirtualne wrażenia Dolby Atmos. Dedykowany kanał centralny wykorzystuje opatentowaną przez Polk technologię VoiceAdjust™, aby radykalnie poprawić czytelność dialogów. Słuchacze nie przegapią ani jednego słowa podczas dynamicznych scen akcji, wydarzeń sportowych.

Subwoofer w systemie Signa S4

Signa S4 to zestaw soundbar + bezprzewodowy subwoofer. Zapewnia on głęboki, niewymuszony bas charakterystyczny dla marki Polk. Subwoofer łączy się bezprzewodowo z soundbarem automatycznie po uruchomieniu. Subwoofer możesz umieścić wszędzie w promieniu 10 m. Dodatkowa funkcja Bass Adjust kontroluje niskie częstotliwości zarówno na soundbarze, jak i subwooferze, generując najlepszy dźwięk przy dowolnej głośności.

Dostosuj go do okazji

Użytkownicy docenią dedykowane tryby dostępne za naciśnięciem jednego przycisku. W jednym momencie soundbar przestroi się ze słuchania muzyki na film i na odwrót. Posiada również tryb nocny, który automatycznie tłumi bas i uwydatnia wyrazistość dialogów. Możesz uniknąć zakłócania spokoju śpiącym członkom rodziny lub sąsiadom podczas nocnych sesji filmowych.

Banalnie prosta obsługa

Dzięki jednemu prostemu połączeniu za pomocą dołączonego kabla HDMI lub kabla optycznego soundbar jest gotowy do zaoferowania doskonałych wrażeń słuchowych nawet z najnowszymi telewizorami 8K Ultra HD. Wbudowane HDMI eARC oferuje obsługę natywnych strumieni Dolby Atmos, zapewniając doskonałą jakość dźwięku. Soundbar Signa S4 został zaprogramowany do współpracy z większością pilotów telewizyjnych i bezproblemowo paruje się poprzez Bluetooth. Niskoprofilowa konstrukcja soundbara idealnie pasuje do wystroju każdego wnętrza i umożliwia montaż na ścianie, zapewniając elegancki wygląd, wygodę i funkcjonalność.

Cena i dostępność Signa S4

Soundbar Polk Audio Signa S4 Dolby Atmos jest dostarczany w komplecie z kablem HDMI i optycznym. Polska cena detaliczna to 1649 zł. Dostępny będzie pod koniec roku 2021.

Serdecznie polecamy!

Piotr Woch
Specjalista Social Media