Polk Audio Signa S4 – Soundbar z Dolby Atmos

0

Polk Audio wprowadza na rynek swój pierwszy soundbar wyposażony w technologię Dolby Atmos – Signa S4. Wykorzystuje on siedem przetworników, w tym dwa skierowane do góry. Zapewnia to potężny dźwięk przestrzenny 3D. Połączony w zestaw z bezprzewodowym subwooferem (w komplecie) zapewnia potężny, krystalicznie czysty, kinowy dźwięk przestrzenny w doskonałej cenie.

Polk Audio Signa S4 – Soundbar z Dolby Atmos, Denon Store

Postaw na dźwięk surround

W soundbarze Signa S4 umieszczono dwa głośniki skierowane ku górze. Obsługują one kanały Dolby Atmos. Tworzą realistyczne wrażenia dźwięku, idealne do słuchania muzyki, oglądania filmów lub ścieżek dźwiękowych gier z Dolby Atmos. Soundbar tworzy również wirtualne wrażenia Dolby Atmos. Dedykowany kanał centralny wykorzystuje opatentowaną przez Polk technologię VoiceAdjust™, aby radykalnie poprawić czytelność dialogów. Słuchacze nie przegapią ani jednego słowa podczas dynamicznych scen akcji, wydarzeń sportowych.

Subwoofer w systemie Signa S4

Signa S4 to zestaw soundbar + bezprzewodowy subwoofer. Zapewnia on głęboki, niewymuszony bas charakterystyczny dla marki Polk. Subwoofer łączy się bezprzewodowo z soundbarem automatycznie po uruchomieniu. Subwoofer możesz umieścić wszędzie w promieniu 10 m. Dodatkowa funkcja Bass Adjust kontroluje niskie częstotliwości zarówno na soundbarze, jak i subwooferze, generując najlepszy dźwięk przy dowolnej głośności.

Dostosuj go do okazji

Użytkownicy docenią dedykowane tryby dostępne za naciśnięciem jednego przycisku. W jednym momencie soundbar przestroi się ze słuchania muzyki na film i na odwrót. Posiada również tryb nocny, który automatycznie tłumi bas i uwydatnia wyrazistość dialogów. Możesz uniknąć zakłócania spokoju śpiącym członkom rodziny lub sąsiadom podczas nocnych sesji filmowych.

Polk Audio Signa S4 – Soundbar z Dolby Atmos, Denon Store

Banalnie prosta obsługa

Dzięki jednemu prostemu połączeniu za pomocą dołączonego kabla HDMI lub kabla optycznego soundbar jest gotowy do zaoferowania doskonałych wrażeń słuchowych nawet z najnowszymi telewizorami 8K Ultra HD. Wbudowane HDMI eARC oferuje obsługę natywnych strumieni Dolby Atmos, zapewniając doskonałą jakość dźwięku. Soundbar Signa S4 został zaprogramowany do współpracy z większością pilotów telewizyjnych i bezproblemowo paruje się poprzez Bluetooth. Niskoprofilowa konstrukcja soundbara idealnie pasuje do wystroju każdego wnętrza i umożliwia montaż na ścianie, zapewniając elegancki wygląd, wygodę i funkcjonalność.

Cena i dostępność Signa S4

Soundbar Polk Audio Signa S4 Dolby Atmos jest dostarczany w komplecie z kablem HDMI i optycznym. Polska cena detaliczna to 1649 zł. Dostępny będzie pod koniec roku 2021.

Serdecznie polecamy!

Piotr Woch
Specjalista Social Media