Raz na 4 lata – czyli secret sale w Denon Store!

0

Rok 2020 – niektórzy długo na niego czekali, niektórzy mają pewnie wobec niego ogromne oczekiwania. My również postanowiliśmy przygotować z tej okazji coś specjalnego, a dokładniej promocję, jaka zdarza się RAZ NA 4 LATA. I tak, z okazji tego, że w tym roku luty będzie o jeden dzień dłuższy, chcemy zaprosić Was na zakupowe szaleństwo! Jesteście ciekawi, czego możecie się spodziewać? Postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy.

Amplituner, słuchawki czy głośniki? Zadbaliśmy, żeby oferta RAZ NA 4 LATA zawierała produkty, w zasadzie z każdej kategorii. Dzięki temu, każdy z was będzie miał możliwość ustrzelenia wyjątkowej oferty. A co najważniejsze: promocja obowiązuje zarówno w sklepie internetowym jak i w salonach stacjonarnych!

Do -34% na nowe kino domowe i stereo

Zacznijmy od najgrubszych tematów, czyli kina domowego i stereo. Tu postawiliśmy na marki Denon i Marantz, i mamy nadzieję, że sami będziecie zaskoczeni, jakie bestsellery znalazły się na liście.
W tej kategorii znajdziecie produkty, których ceny obniżyliśmy nawet o 34%. Amplitunery kina domowego, odtwarzacze CD, czy kompletne sety – mamy to!

Produkty w kategorii Multiroom obniżone nawet o 43%!

Interesują Cię bardziej systemy multiroom? Może to dobra okazja, żeby zacząć budować własny system, albo uzupełnić ten, który już posiadacie o nową jednostkę? Nic prostszego, w tej kategorii znajdziecie produkty, których cena została obniżona aż o 43%! Tu również postawiliśmy na liderów kategorii, takich jak Denon i Sonos.

Muzyka tradycyjnie z winyla czy przez Bluetooth?

Nie musimy wybierać, możemy skorzystać z obu rozwiązań, zwłaszcza że takich cen jeszcze nie było! Miłośników czarnego krążka na pewno ucieszy rabat do 33% na profesjonalne gramofony marki Pro-ject. Czekają na Was różne modele i wiele kolorów do wyboru. Podobnie będzie z głośnikami bluetooth marki Bang & Olufsen, które kupicie aż do 17% taniej.

Topowe słuchawki taniej!

I w końcu dochodzimy do kategorii, która według nas będzie cieszyć się największą popularnością – czyli słuchawki. Tu oferta będzie zdecydowanie najbardziej różnorodna, zaczynając od słuchawek nausznych, z aktywną redukcją szumów, po małe, dokanałowe. Jakie marki tu znajdziecie? Denon, Dali, Bang & Olufsen, Jays czy Focal. Dla każdego coś dobrego. Dla jeszcze większych wrażeń dźwiękowych, dodamy także przetworniki DAC ze wzmacniaczami.

Jak skorzystać z oferty RAZ NA 4 LATA?

Zainteresowany? Zainteresowana? Super! Pamiętaj, specjalna kategoria RAZ NA 4 LATA zostanie odblokowana w sklepie www.salonydenon.pl wraz z rozpoczęciem najbliższej soboty (29.02.2020), o godzinie 00:01. Oferta będzie dostępna tylko przez 1 dzień dla subskrybentów naszego newslettera, na który możesz zapisać się na dole strony.

Wolisz przyjść i zrobić zakupy na miejscu? Odwiedź w sobotę salony stacjonarne Denon Store. Tam także będziecie mogli skorzystać z akcji RAZ NA 4 LATA bez ograniczeń. Zobaczcie, gdzie możecie nas znaleźć.

Szykujcie się na super promocję. Kolejna taka szansa będzie dopiero za 4 lata!

SPRAWDŹ OFERTĘ

Bądź pierwszy

Nie pozwól, aby inni byli od Ciebie szybsi.
Zapisz się do naszego Newslettera
i skorzystaj z oferty Raz na 4 Lata.