Prezent dla kino maniaka – postaw na soundbar!

0
prezent dla kino maniaka soundbar

Czy istnieje idealny świąteczny prezent dla kino maniaka? Według mnie tak! Ścieżka dźwiękowa każdego filmu lub serialu jest tak samo ważną częścią całości, jak gra aktorska czy dobry scenariusz. Nie bez powodu muzyka filmowa jest tak popularna. Dlatego warto zadbać, aby dźwięk z telewizora docierał do nas z odpowiednią jakością. Najprostszym i stosunkowo tanim rozwiązaniem będzie zakup soundbara. W tym blogu znajdziesz propozycję 6 różnych pomysłów dla każdego kino maniaka. Zapraszam!

sonos ray

Sonos Ray ????

To najmniejszy soundbar amerykańskiego producenta. Sonos Ray dedykowany jest dla mniejszych pomieszczeń. Zadba jednak bardzo dobrze o to, aby dialogi w każdym filmie było świetnie słychać, zaś funkcja Trybu Nocnego pozwoli Tobie oglądać film i jednocześnie spać spokojnie pozostałym domownikom. Do tego strumieniowe odtwarzanie muzyki z najpopularniejszych serwisów stremingowych oraz dostęp do Sonos Radio, kryjącego w sobie ogrom stacji radiowych. Sonos Ray to świetny soundbar na początek! Dostępny w kolorze białym i czarnym.

Cena sugerowana: 1 399 zł – poznaj aktualną cenę

polk magnifi mini ax

Polk Magnifi Mini AX ????

Ten niepozorny soundbar skradł serce bardzo wielu użytkowników. Dedykowany do mniejszych pomieszczeń model Magnifi Mini AX kryje w sobie sporo technologii i rozwiązań znanych z dużo większych soundbarów. Dźwięk w techonologii Dolby Atmos, DTS:X oraz Polk SDA 3D Audio to główne moce tego sprzętu. Streaming muzyki przez Wi-Fi lub Bluetooth, łatwe połączenie z TV poprzez HDMI, eRAC, gniazdo optyczne oraz dedykowany, bezprzewodowy subwoofer w zestawie sprawią, że będzie do idealny prezent dla kino maniaka. Może mi uwierzyć, że nawet tak niewielki sprzęt doda mnóstwo frajdy do filmów kina akcji czy sci-fi.

Cena sugerowana: 2 199 zł – poznaj aktualną cenę

prezent dla kino maniaka denon dht s217

Denon DHT-S217 ????

Model DHT-S217 to bardzo ciekawa konstrukcja. Wbudowane w niego dwa, potężne subwoofery skierowane w dół oraz zastosowana technologia Dolby Atmos 3D, generują wrażenia dźwięku przestrzennego bez oddzielnego subwoofera. Szybko podłączysz go do telewizora za pomocą HDMI (eARC), dzięki czemu obsługiwać go będziesz pilotem TV. Świetnie sprawdzi się jako głośnik do odtwarzania muzyki przez bluetooth. Każdy kino maniak będzie zadowolony z takiego prezentu. Zwróć proszę uwagę, że w przypadku modelu DHT-S217 potrzebna jest Ci przestrzeń tylko pod telewizorem. Nie musisz planować miejsca na dodatkowy subwoofer.

Cena sugerowana: 1 299 zł – poznaj aktualną cenę

prezent dla kino maniaka sonos beam

Sonos Beam (Gen. 2) ????

Kolejny soundbar marki SONOS i kolejny świetny produkt, który pokochali nie tylko fani tego producenta i który bardzo szybko stał się hitem sprzedaży. Korzystanie z produktów marki SONOS daje nam poczucie obcowania z czymś wyjątkowym. Jest też świadomym wyborem, bo niejednokrotnie nasi klienci, którzy raz kupią produkt SONOS, zostają z tą marką na lata. Technologia oraz interfejs sprawią, że korzystanie z Beam (Gen. 2) będzie czystą przyjemnością. Warto wymienić tylko Dolby Atmos, Apple AirPlay 2, HDMI eARC oraz funkcje sterowania głosem. Soundbar Beam jest po prostu świetny! Dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Cena sugerowana: 2 599 zł – poznaj aktualną cenę

denon dht-s517 soundbar

Denon DHT-S517 ????

Ten model soundbara marki Denon to bez wątpienia świetny pomysł na prezent dla każdego kino maniaka. Smukła belka nie będzie znacząco rzucać się w oczy, a dołączony subwoofer zadba o dodatkowe wrażenia podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki. Najnowsze technologie w tym Dolby Atmos i HDMI eARC oraz rozmaite tryby pracy soundbara sprawią, że każdy z nas znajdzie w nim świetny produkt. Rozsądna cena tego sprzętu to dodatkowy, bardzo ważny atut! Jak każdy z prezentowanych przeze mnie soundbarów możesz postawić go na szafce RTV lub powiesić na ścianie.

Cena sugerowana: 1 399 zł – poznaj aktualną cenę

soundbar polk magnifi

Polk Magnifi Max AX SR ????

Max AX SR to kompletny zestaw, który rozpieści każdego kino maniaka. Immersyjny, zoptymalizowany w oparciu o technologię SDA dźwięk przestrzenny 7.1.2 Dolby Atmos/DTS:X dosłownie przeszywa mocą i szczegółowością. Dodatkowych emocji doda potężny, 10-cio calowy bezprzewodowy subwoofer, który wciągnie słuchacza w centrum wybuchu lub doda poczucia prędkości w najlepszym pościgu. Ten model doskonale sprawdzi się również podczas słuchania muzyki. Ten „flagowiec” to prezent dla kino maniaka na lata!

Cena sugerowana: 3 499 zł – poznaj aktualną cenę

Mam nadzieję, że wskazałem Ci drogę do wyboru odpowiedniego soundbara na prezent dla kino maniaka. Pamiętaj, że w tym przypadku warto zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia, w którym oglądamy filmy. Dlaczego? Bo to kluczowa sprawa przy wyborze wielkości samego soundbara. Pamiętaj proszę również, że sporo soundbarów ma w komplecie dedykowany subwoofer, na który trzeba zaplanować dodatkowe miejsce. Wszystkie proponowane przeze mnie popularne „belki” to świetne produkty, które zadowolą każdego kino maniaka.

Udanych seansów i pięknych świąt!
Piotr Woch
Specjalista Denon Store i Audio Forum