Nowa linia słuchawek Denon GC

0

Denon ustanawia nowe standardy słuchania muzyki w ruchu dzięki wprowadzeniu nowej linii słuchawek serii GC. Opierając się na zaawansowanej technologii przetworników FreeEdge, zaczerpniętej z flagowych słuchawek AH-D9200, modele Denon GC30 i GC25NC zapewniają prawdziwie wciągające wrażenia audio. Nowe modele wyposażone są w Bluetooth aptX HD dla zapewnienia dźwięku w jakości lepszej niż CD, najnowocześniejsze aktywne tłumienie hałasu ANC z trzema trybami, a nawet opcję bezpośredniego połączenia do komputera przez USB dla uzyskania najlepszej możliwej jakości dźwięku.

Denon AH-GC30
Denon AH-GC30
Nowa seria obejmuje łącznie trzy modele: AH-GC30 z aktywnym tłumieniem hałasu i Bluetooth; przewodowe słuchawki AH-GC25NC z ANC; oraz bezprzewodowe słuchawki Bluetooth AH-GC25W.

Słuchawki AH-GC30 oraz AH-GC25NC wykorzystują opatentowaną technologię przetworników FreeEdge firmy Denon, która wykorzystuje membrany z nanowłókien, gwarantujące zmniejszony rezonans oraz bardziej precyzyjny ruch cewki, umożliwiając w ten sposób uzyskanie doskonałej dynamiki oraz bogactwa niuansów muzycznych. Akustycznie dostrojone przez inżynierów dźwięku Denon, aby zapewnić niesamowitą wierność muzyczną i ulepszone obrazowanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Co więcej, ulubione filmy zyskują zupełnie nową jakość dzięki potężnemu basowi oraz wyraźnym dialogom.

Denon AH-GC30
Denon AH-GC30
Moduł Bluetooth aptX HD zastosowany w słuchawkach AH-GC30 i AH-GC25W umożliwia bezprzewodową transmisję muzyki do słuchawek z kompatybilnych urządzeń w wysokiej rozdzielczości, o jakości lepszej niż CD. Istnieje również możliwość bezpośredniego połączenia z komputerem przez złącze USB słuchawek.

Nowy, opracowany specjalnie dla słuchawek AH-GC30 i AH-GC25NC, aktywny tryb tłumienia hałasu ANC najnowszej generacji firmy Denon wykorzystuje wiele mikrofonów do analizy i kompensacji odgłosów otoczenia, oraz oferuje trzy dostępne tryby dla zapewnienia optymalnego tłumienia hałasu niezależnie od tego, czy podróżujesz samolotem czy pociągiem, gdy słuchasz muzyki na ulicy podczas spaceru lub chcesz skupić się na pracy w biurze.

Denon AH-GC25W
Denon AH-GC25W
Dzięki czterem mikrofonom na wewnętrznej i zewnętrznej stronie słuchawek połączonym z zaawansowanym cyfrowym przetwarzaniem sygnału, ANC zatrzymuje więcej odgłosów tego, co dzieje się wokół Ciebie, a trzy różne tryby pozwalają idealnie dopasować pracę słuchawek do otoczenia. Tryb „City” eliminuje typowy hałas występujący w zatłoczonych miejscach publicznych, a tryb „Office” jest ustawiony tak, aby zapewniał ciszę w miejscu pracy. Tryb „Flight” został dostrojony w celu wyeliminowania ciągłego, uciążliwego hałasu silników samolotu.

Co więcej, system tłumienia hałasu wyposażony został w specjalny „Ambient Monitor”: dzięki prostemu dotknięciu jednej ze słuchawek, wbudowane mikrofony pozwalają usłyszeć dźwięk otoczenia. Oznacza to, że możesz w prosty sposób usłyszeć stewardesę lub kolegów z biura bez potrzeby zdejmowania słuchawek. Ponadto, w modelach z Bluetooth dwa dodatkowe mikrofony z tłumieniem hałasów (ósmej generacji) są używane do nawiązywania i odbierania połączeń telefonicznych w ruchu, zapewniając doskonałą klarowność głosu. Przewodowy model AH-GC25NC wyposażony został w mikrofon umiejscowiony na kablu, a kable dostarczane wraz z modelami Bluetooth również oferują mikrofon.

Denon AH-GC25NC
Denon AH-GC25NC
Wszystkie trzy modele zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie Wyposażono je w z ergonomiczne poduszki nauszników z pianki z pamięcią kształtu. Są one pokryte wysokiej jakości syntetyczną skórą, a wbudowane akumulatory zapewniają długi czas odsłuchu – do 20 godzin od pełnego naładowania, gdy używasz zarówno funkcji tłumienia hałasu oraz Bluetooth, lub 25 godzin, jeśli korzystasz wyłącznie z funkcji tłumienia hałasów otoczenia.

Denon AH-GC comparsion
AH-GC30 – kluczowe cechy:

  • Przetworniki Denon FreeEdge zapewniające ultraprecyzyjny, potężny dźwięk
  • Aktywne tłumienie hałasów ANC z czterema mikrofonami i trzema trybami: Flight, City i Office oraz szybkim i łatwym nasłuchem otoczenia
  • Bluetooth aptX HD zapewniający dźwięk o wysokiej rozdzielczości z kompatybilnych urządzeń, łączność przewodową oraz opcję audio USB.
  • 20 godzinna żywotność baterii zapewnia nieprzerwaną pracę podczas długich podróży (przy użyciu Bluetooth i redukcji szumów); do 25 godzin bez Bluetooth. Akumulator ładuje się w pełni po 2 godzinach, szybkie ładowanie trwające 10 minut daje dwie i pół godziny użytkowania, a 15 minut ładowania zapewnia 4 i pół godziny słuchania.
  • Konstrukcja nauszna z piankowymi nausznikami z pamięcią kształtu, obszytymi syntetyczną skórą dla zapewniania idealnego dopasowania i komfortu, nawet podczas długotrwałego słuchania
  • Metalowy pałąk zapewnia wytrzymałość; dostępny w czarnym lub białym wykończeniu.

 

AH-GC25NC – kluczowe cechy:

  • Takie same jak w modelu AH-GC30 z aktywnym tłumieniem hałasów (40 godzinna żywotność baterii), ale z połączeniem przewodowym (bez Bluetooth)

 

AH-GC25W kluczowe cechy:

  • Takie jak w modelu AH-GC30 z aptX HD Bluetooth (30 godzinna żywotność baterii), ale bez aktywnego tłumienia hałasów ANC.

 

Model AH-GC30 (1699 PLN) będzie dostępny w sprzedaży Denon Store od marca/kwietnia 2019, AH-GC25NC(1299 PLN) będzie dostępny w kwietniu, a AH-GC25W (1099 PLN) w maju.

Denon AH-GC comparsion