Zanurz się w świecie gier z systemem kina domowego Denon

0

Wiele osób nie rozumie, co tak mocno przyciąga graczy przed konsole. To fantazja budząca wyobraźnię, która umożliwia przeniknięcie do alternatywnego świata i przez chwilę zażycie niepowtarzalnej przygody, która pozwoli poczuć się kimś innym. Najnowsze tytuły na PS4 i Xbox One dają szerokie możliwości. Wciel się w rolę komandosa, zostań najlepszym koszykarzem NBA, strzelaj piękne gole jako najlepszy piłkarz, spróbuj smaku łamania prawa i zostań gangsterem lub przenieś się na Dziki Zachód. Usprawnij doznania wysokiej jakości sprzętem Denon, który urzeczywistnia dźwięk i jeszcze bardziej pozwoli poczuć wtopienie w alternatywną rzeczywistość.

Konsole do gier

Dźwięk oraz efekty wizualne łączą się, tworząc efekt uczestnictwa w świecie gry wideo, lecz ten pierwszy aspekt czasami bywa pomijany, jeśli chodzi o sprzęt używany do jego odtwarzania. W przypadku, kiedy nie używasz zestawu słuchawkowego, np. grając w gry RPG, możesz uzyskać najbardziej wciągające wrażenia dźwiękowe za pośrednictwem wysokiej jakości soundbara. Dzięki soundbarom wykonanym zgodnie z wysokimi standardami określonymi przez Denon – takim jak nowy model DHT-S316 – uzyskasz doskonale realistyczne wrażenia dźwiękowe których potrzebujesz, zawarte w niskoprofilowym, eleganckim produkcie, który bez trudu mieści się pod Twoim ekranem.

Doskonała jakość w całym spektrum dźwięku

Soundbar Denon DHT-S316 zapewnia wysokiej jakości reprodukcję dźwięku z konstrukcji o wysokości zaledwie 2 cali. Podwójne przetworniki średniotonowe Dolby DTS, szczegółowe przetworniki wysokotonowe oraz bezprzewodowy subwoofer sprawiają, że możesz usłyszeć każdy detal dźwięku z doskonałą wyrazistością. Model DHT-S316 wykorzystuje złożone algorytmy, aby dostarczyć wrażenie dźwięku przestrzennego, począwszy od wystrzałów na pierwszym planie, po najdrobniejsze szczegóły dźwięku, które naprawdę wprowadzą Cię w wirtualny świat Twoich gier. Umieść subwoofer w dowolnym miejscu, aby uzyskać optymalny poziom basów, bez względu na wymiary pomieszczenia.

Na drugim końcu spektrum, soundbar DHT-S316 oferuje przełomową technologię Denon Dialogue Enhancer. Dialogi mają kluczowe znaczenie dla gier wideo o złożonych, misternie skonstruowanych fabułach, takich jak seria Red Dead Redemption, Fallout czy Uncharted. Każdy dialog ma krytyczne znaczenie, a napisy mogą być zbyt rozpraszające w grze wymagającej skupionej uwagi. Technologia Denon Dialogue Enhancer podbija wokale, zachowując jednocześnie poziom efektów dźwiękowych oraz głośności muzyki, sprawiając, że mowa jest o wiele bardziej zrozumiała.

Optymalne możliwości łączności oraz kompatybilność

Dzisiejsze gry wideo są nie tylko bardziej realistyczne niż te z poprzednich lat, ale często są również prawdziwymi multimedialnymi doświadczeniami. Podłącz soundbar do telewizora za pośrednictwem pojedynczego portu HDMI lub wejścia optycznego / cyfrowego. Po podłączeniu za pomocą dołączonego kabla, standardowy pilot do telewizora może przejąć pełną kontrolę nad soundbarem DHT-S316 – to takie proste. Miłośnicy telewizji analogowej również będą zadowoleni, ponieważ wejście AUX 3,5 mm zapewnia kompatybilność Denon DHT-S316 z dowolnymi starszymi urządzeniami. A kiedy nie grasz w gry ani nie oglądasz Netflixa, streamuj swoją ulubioną muzykę przez Bluetooth.

Kiedy chcesz odciąć się od codzienności, aby odkryć nowy wirtualny świat, powinieneś użyć soundbara, który pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości, które oferuje rozgrywka. Niezależnie od tego, czy jesteś jednym z pierwszych klientów zamawiającym wybrane tytuły w przedsprzedaży, czy też fanem najnowszych gier Indie 2D z Kickstartera, soundbar DHT-S316 niezmiennie oferuje najlepszy dźwięk.