Salony Deno na Audio Video Show 2018

0

Na tegorocznej edycji Audio Video Show, Audio Video Design Sp z o.o., operator międzynarodowej sieci sklepów detalicznych Denon Store wspólnie z największym polskim dystrybutorem audio-video – Horn Distribution S.A., zapraszają do odwiedzenia swoich ekspozycji na Stadionie PGE Narodowym. W tym roku zajmujemy znaczną część poziomu 1 stadionu, począwszy od dużej Loży Książęcej i sześciu kolejnych, mniejszych sal: 130-133 i 135-136 oraz obszar holu przed nimi. Najbliższe nas wejście na stadion – wejście 1 East (brama 1, od strony Ronda Waszyngtona)

Ekspozycje na Audio Video Show 2018

Loża Książęca, poziom 1 (East)
Denon / Marantz / Polk Audio / Definitive Technology / Classe

Miejsce konsolidujące ofertę marek należących do Sound United, którego pełne portfolio jest reprezentowane w Polsce przez Horn Distribution. To sala Denona, Marantza, Polk Audio, Definitive Technology oraz Classe. Zwiedzający znajdą tutaj Galerię Sław złożoną z nowych produktów takich jak jubileuszowy Marantz KI Ruby, produkty nagrodzone w tegorocznej edycji nagród EISA, jak Denon AVCX8500H i Denon CEOL N10 oraz najnowsze, jeszcze niepokazywane nigdzie indziej urządzenia serii Delta, kanadyjskiej marki Classe.Znajdą się tu najnowsze produkty europejskich edycji Polk Audio serii E i Definitive Technology serii Demand i BP. Świętującą dynamiczny wzrost sprzedaży kategorię urządzeń kina domowego w postaci zaawansowanych zestawów soundbarów z bezprzewodowymi subwooferami reprezentować będą urządzenia Denon HEOS Home Cinema i Polk Audio serii MagniFi na samoobsługowych prezenterach.

Uzupełnieniem ekspozycji będą wygodne stanowiska odsłuchowe na kanapach prezentujące najnowsze słuchawki Denon z serii Wood Series – AH-D9200, 7200, 5200 i 1200.

Niekwestionowaną gwiazdą naszej ekspozycji będzie gość specjalny, ambasador marki Marantz obchodzący w tym roku 40-lecie swojej współpracy z marką. Jego prezentacje muzyczne cieszą się co roku dużym zainteresowaniem. Także w tym roku gość nie zawiedzie miłośników marki uczestnicząc w serii pokazów sprzętowych zarówno w Loży Książęcej, jak i specjalnych, zamkniętych pokazach dostępnych wyłącznie na zaproszenia w Salonie Marantz na ul. Poznańskiej 24. Szczegółowy plan będzie dostępny na miejscu wystawy.


Sala 130, poziom 1 (East)
Wilson

Sala ta to królestwo własnej marki Horn Distribution – Wilson. W tym roku zwiedzający znajdą tu dynamiczną strefę kina domowego w konfiguracji pełnego systemu Dolby Atmos zbudowanej na bazie głośników Wilson serii Raptor. Jak przystało głośnikom o tak agresywnej nazwie pokażemy nieco inny aspekt użycia głośników w formie prawdziwego studia gamingowego. Gwarantujemy mocne wrażenia i muzykę z pazurem…

Sala 131, poziom 1 (East)
Q Acoustics / QED

Jedne z najciekawszych konstrukcji głośnikowych brytyjskiej marki Q Acoustics, nagrodzone w tym roku nagrodą EISA, głośniki podłogowe QA 3050i będą głównymi aktorami w prezentacjach stereo.Ekspozycja produktowa obejmie wszystkie z najnowszych produktów tej serii, a wszelkie połączenia kablowe zostaną złożone z produktów QED, marki należącej do tej samej grupy właścicielskiej, Armour Home. Wśród zaproszonych gości pojawi się też Brand Director Q Acoustics, p. Alex Munro, niekwestionowanie najlepszy specjalista od produktów tej marki, który w prezentacjach będzie dzielił się z zainteresowanymi tajnikami konstrukcyjnymi i będzie odpowiadał na pytania.


Sala 132, poziom 1 (East)
Sonus faber / Audio Research

Zapraszamy w tej Sali do poznania najnowszych, wprowadzanych właśnie do sprzedaży produktów Sonus faber – serii głośników Sonetto oraz subwooferów Gravis. Największe kolumny podłogowe serii – Sonetto VII – zasilane będą potężnym zestawem stereo bratniej dla Sonus fabera marki koncernu World Of Macintosh, Audio Research. Seria Foundation złożona z lampowych urządzeń LS28, VT80 SE, DAC9 i CD6 dowodzona będzie przez ambasadora marki Audio Research, p. Davida Gordona. Gościliśmy go już w zeszłym roku, mamy więc duży apetyt na kolejne muzyczne prezentacje tandemu sprzętowego obu uznanych marek.

Sala 133, poziom 1 (East)
Canton

Canton to uznana niemiecka marka głośników, przede wszystkim znana z tradycyjnych rozwiązań. Od szeregu jednak lat mocno rozwijająca swoje portfolio produktów bezprzewodowych. W tym roku główna prezentacja marki zostanie zbudowana wokół mocnych rozwiązań – głośników aktywnych Smart Vento 9 i Smart Vento 3. Odwiedzający zobaczą również szereg najnowszych urządzeń serii GLE, w tym także GLE BT oraz innych produktów poszukiwanych przez klientów.

Sale 135 i 136, poziom 1 (East)
Dali

„The Magic Sound of Dali”, czyli magiczny dźwięk Dali to hasło przewodnie prezentacji w tych salach, stworzonych specjalnie do ukazania najnowszych koncepcji akustycznych marki. Zaskoczymy Was dźwiękiem, którego się nie spodziewaliście, z głośników, które dopiero poznacie…Najnowsza seria Oberon stopniowo przejmuje pałeczkę po starszej serii Zensor, jak dotychczas najbardziej popularnej serii głośnikowej w Polsce. Największe z serii głośniki podłogowe, Oberon 7 zabłysną w jednym z dwóch grających setupów w sali 136, w prezentacjach muzycznych naszych duńskich gości i p. Larsa Jørgensena, przedstawiciela marki. Drugi grający zestaw to uznany już i nagrodzony nagrodą EISA system bezprzewodowego audio – Dali Callisto. Zapraszamy do odwiedzenia obu sal, aby przekonać się, że doskonały dźwięk to nie jest domena wyłącznie najdroższych i największych rozwiązań wyłącznie dla wybranych.


Hall E5 – naprzeciwko sal 130-133 poziom 1 (East)
B&O Play by Bang&Olufsen

Strefa otwarta, przeznaczona do ekspozycji mobilnych i bezprzewodowych głośników i słuchawek B&O Play by Bang&Olufsen. Zapraszamy do poznania i posłuchania wszystkich najnowszych urządzeń na stanowiskach prezentacyjnych w relaksowanej strefie z wygodnymi fotelami. Najnowsze słuchawki Beoplay H9i, H8i z systemem aktywnej redukcji szumu w idealnych warunkach do ich testowania. Najpiękniejsze głośniki przenośne stworzone przez znanych duńskich designerów, jak Beoplay A1, P2, M5 i wiele innych.

Dom Inteligentny 2018
Stoisko 16, poziom 0 (West)
Netatmo

Horn Distribution jest dystrybutorem nie tylko urządzeń audio-video, ale także nowoczesnych urządzeń Smart Home / Inteligentnego Domu. Zainteresowani tą gamą produktów mogą nas odwiedzić na stoisku nowatorskiej marki Netatmo oferującej urządzenia smart dla domu w czterech kategoriach: Weather (stacje pogodowe), Security (ochrona i monitoring domu), Energy (zdalne zarządzanie ogrzewaniem), Air Care (monitoring jakości powietrza). Bądź na bieżąco z technologiami poprawiającymi jakość życia.