Poradnik prezentowy do 3000 zł

0

Drodzy Czytelnicy, żarty się skończyły – grudzień ruszył z pełną mocąz a z nim – istne zakupowe szaleństwo. Jeśli więc chcemy bez stresu wybrać prezent dla bliskich lub dla siebie samego, to właśnie teraz 😉 Święty Mikołaj z Denon Store ponownie przychodzi z podpowiedziami! Tym razem szuka idealnych kolumn głośnikowych, pomaga w rozbudowie kina domowego a także w stworzeniu inteligentnego domu. Kwota jaką dysponujemy to 3000 zł.

Jaki prezent na święta

Promocje Black Fridy już za nami. Witryny sklepowe zostały już rozświetlone tysiącami światełek, pojawiają się też pierwsze przystrojone choinki, a w naszych domach trwają ustalenia u kogo w tym roku spędzimy święta. Lada moment będziemy mieć okazję obdarować najbliższych pierwszymi upominkami z okazji 6 grudnia. Kontynuujemy zatem nasze poszukiwania idealnego prezentu od Gwiazdora–Audiofila i w ostatnim już w tym roku poradniku prezentowym szukamy propozycji do budżetu około 3 000zł. Nie powiedziane jest, że nie może to być coś dla nas samych!

Rozbudowa kina domowego, prezent dla bliskich czy dla siebie?

1. Rozbudowa systemu kina domowego

W określonym budżecie śmiało możemy się pokusić o rozbudowę systemu kina domowego lub zaktualizowanie go o nowy amplituner. Bardzo ciekawą propozycją jest najnowszy model Denon – AVR-X2600H DAB. Urządzenie to poza najważniejszymi współczesnymi kodekami dla dźwięku przestrzennego oferuje bardzo wysoką jakość dźwięku stereo. Dodatkowo posiada także funkcje internetowe, takie jak multiroom, streaming oraz radio DAB +.

2. System stereo

Jeśli jednak my sami albo ktoś kogo chcemy obdarować jest zwolennikiem urządzeń stereo, nie możemy przejść obojętnie obok amplitunera stereofonicznego firmy Marantz. Model NR 1200 oferuje legendarną wręcz jakość dźwięku stereo, połączoną z wszelakimi możliwymi „nowoczesnymi” funkcjami domowego centrum rozrywki. Jest to m.in. streaming, sterowanie głosem za pomocą odpowiednich asystentów oraz łączność z internetem. Nie zapomniano tu także o tradycji, dzięki chociażby specjalnie dedykowanemu dla gramofonów wejściu Phono.

3. Minisystem stereo

No dobrze, a jeśli ktoś szuka czegoś mniejszego gabarytowo? I tutaj także mamy propozycję. W postaci Marantza Melody z kolumnami Wilson Raptor3. Fenomenalne wręcz połączenie wyrafinowanego brzmienia Marantza z niewielkim dynamicznym „pazurem” Wilsona potrafi niejednego zachwycić. Marantz Melody to mini system audio łączący elegancki wygląd z nienagannym brzmieniem. Posiada odtwarzacz CD, tuner radiowy i wejścia: analogowe oraz optyczne dla podłączenia np. telewizora. Nie lada gratka dla osób ceniących minimalizm i nie idących na kompromisy, jeśli chodzi o jakość dźwięku.

Zestaw stereo na święta

Inteligentny dom dla miłośników nowoczesnych rozwiązań

1. Multiroom

W ostatnim poradniku poruszaliśmy kwestię systemów multiroom, łączących się z rozwiązaniami inteligentnego domu. Dzisiaj także chcielibyśmy zaproponować element takiego systemu – Sonos Play:5, czyli największy z głośników tej amerykańskiej firmy, niewątpliwego lidera rozwiązań bezprzewodowego nagłaśniania mieszkań. Głośnik o potężnym basie i piękną, szczegółową „górą”. Dzięki komunikacji z HomeKit możemy go śmiało dołączyć do różnych scenariuszy w naszym inteligentnym domu. Zaś dzięki intuicyjnej aplikacji śmiało możemy łączyć głośniki Sonos w wiele stref oraz pary stereo.

2. Dom inteligentny

Jeżeli mówimy o inteligentnym domu, nie sposób pominąć tutaj rozwiązań domowych firmy Netatmo! W określonym budżecie możemy śmiało komuś sprezentować kilka elementów tego systemu, jak chociażby kamerę do monitoringu zewnętrznego Presence, kamerę do monitoringu wewnątrz domu – Welcome. Do tego do pełnej ochrony możemy dokupić czujniki otwartych drzwi i okien – Welcome Tags oraz dla pełnego kompletu z rodziny Netatmo – stację pogody Weather Station. I to wszystko w określonym budżecie 3 tysięcy złotych! Kilka urządzeń, a niemal wszystko co się dzieje w naszym domu i wokół niego mamy za dotknięciem palca na ekranie naszego smartphona.

Głośniki multiroom na święta

Kolumny głośnikowe, dla tych co lubią soczysty bas!

Wracając do tematyki kina domowego, jeżeli osoba, która ma zostać obdarowana ma już swój system i chciałby go uaktualnić o nowy system kolumn? Tutaj znowu naprzeciw wychodzi nam firma Wilson oferując bardzo wysokiej klasy zestaw, oparty o kolumny Raptor7, Raptor 1 oraz Raptor Vocal to propozycja dla osób lubiących dużo dynamiki w brzmieniu, soczysty bas oraz szerokie spectrum efektów dźwięku przestrzennego. A to wszystko z naszym rodzimych kolumn polskiej produkcji!

I na tym kończymy nasze propozycje prezentowe. Mamy nadzieję, że pomogą one wielu z Was. Pamiętajcie, że po więcej inspiracji zawsze możecie przyjść zajrzeć do naszych salonów Denon Store lub odwiedzić naszą stronę internetową www.salonydenon.pl. Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera – oprócz najnowszych ofert i promocji otrzymacie także kod rabatowy upoważniający do zniżki na pierwsze zakupy produktów, które nie zostały objęte innymi promocjami.

Zestaw kolumn na święta

Paweł Sudnik
Specjalista ds. sprzedaży Denon Store
E-Commerce