Halloween 2020 by Denon Store – Playlist 12

0

Jesień to czas na wycinanie dyni, oglądanie filmów i seriali oraz… Halloween! Aby umilić ten czas, przygotowaliśmy playlistę muzyczną Halloween 2020 by Denon Store. Gwarantujemy gęsią skórkę!

Halloween, to niezwykle popularne święto w USA. Całe rodziny w tym czasie wycinają dynie, przebierają się za duchy i wędrują po sąsiadach zadając pytanie: cukierek albo psikus? W Polsce amerykańska tradycja coraz częściej jest spotykana! Warto zaznaczyć, że Halloween nie odbędzie się bez muzyki. Co roku w tym okresie na szczyty list przebojów powracają klasyki jak m.in. Thriller Michaela Jacksona. Tego numeru oczywiście nie mogło zabraknąć na naszej playliście!

Playlistę przygotował DJ Darius Wilde z salonu Denon Store Westfield Arkadia, który za każdym razem pozytywnie zaskakuje z doborem numerów! Tym razem znajdziemy wspomniany już klasyk od Michaela Jacksona, ale także Highway to Hell od AC/DC i Sympathy For The Devil od The Rolling Stones. Oprócz tego są również polskie akcenty m.in. utwór Duch od grupy Xxanaxx. Nie zabrakło także Lady Gagi i Davida Bowiego.

Poczujmy trochę słońca i powróćmy do wakacji z playlistą muzyczną „Summer Hits 2020 by Denon Store„.

Posłuchajcie naszą playlistę w serwisach streamingowych Tidal i Spotify: