Czym sugerować się przy wyborze głośników bezprzewodowych?

0

Głośniki bluetooth stały się w ostatnich latach niezwykle popularne. Występują w różnych wielkościach, mocach oraz funkcjach. Jaki możemy zabrać w podróż nie martwiąc się upadkiem? Który nada się na rozkręcenie imprezy lub nad jezioro bez obaw o zalanie wodą? Zobaczcie nasze propozycje.

Najważniejsze cechy głośników bezprzewodowych, to prostota obsługi, bardzo dobra efektywność oraz wytrzymałość. Tym razem przedstawimy kilka urządzeń, które idealnie nadadzą się nie tylko na długie wieczorne imprezy przy grillu, ale wszędzie tam, gdzie znajdziecie się poza domem.

Odporny na wodę, upadki i kurz

Pierwszym wyborem będzie Denon New Envaya. „New”, ponieważ kontynuuje sukces „starszej siostry” – Denon Envaya. Nowy model, dostał przede wszystkim nowoczesny design, ale i wiele innych udogodnień, które sprawiają, że jest wytrzymały na warunki zewnętrzne. Głośnik jest odporny na upadki i zadrapania. Oficjalna norma IP67 sprawia, że nie straszna mu woda ani kurz. Dlatego śmiało możemy go zabrać np. nad jezioro. Głośnik, w nowej odsłonie dostał akumulator o pojemności 3000 mAh, który jest w stanie wytrzymać nawet do 13 godzin, po 3.5 h ładowaniu. Największą jego zaletą jest możliwość sparowania dwóch głośników, aby bardziej spotęgować dźwięk i wypełnić nim większe przestrzenie.

Denon Envaya

Potężna moc i aż 24 h wrażeń

Kolejną propozycją jest multimedialny głośnik Beolit 17 od firmy Bang&Olufsen. Beolit 17 posiada potężny akumulator, który potrafi zapewnić nawet 24 godziny niesamowitych wrażeń. Z kolei bluetooth 4.1 pozwoli cieszyć się nim, dosłownie wszędzie, a technologia True360 zapewni niesamowitą jakość dźwięku firmy B&O, niezależnie od położenia głośnika.

Beolit 17

Zabierzesz go wszędzie…

Trzecim wyborem jest „mniejszy brat”, z rodziny B&O, BEOPLAY A1. Jest to głośnik bluetooth, dwudrożny, który daje efekt WOW już na samy początku. Jego zaletą, jest możliwość połączenia dwóch głośników w dźwięk stereo, co na zewnątrz może, czasowo zastąpić nasz zestaw w salonie. Zaprojektowany został tak, aby zajmować mało miejsca, ale zarazem z niesamowicie pojemnym akumulatorem, wytrzymałym do 24h na jednym ładowaniu. Bez problemów, zmieścisz go w torbie lub w plecaku. Zestaw głośnomówiący – z mikrofonem, który zbiera mowę w obszarze 360 stopni – sprawia, że nawet będąc na zewnątrz, pozostajemy w kontakcie z bliskimi.

BEOPLAY A1

Boombox jakiego nie znasz

Ostatnią propozycją jest Monster Superstar Blaster Black. Można śmiało go nazwać boombox’em. Jest to sprzęt audio, który przetrwa najcięższe warunki oraz najintensywniejsze użytkowanie i pozwoli na rozkręcenie imprezy. Urządzenie składa się z kilku głośników i zintegrowanego subwoofera, który znajduje się u spodu głośnika. Odporny na wszelkie warunki atmosferyczne – nadaje się nawet na deszczowe wypady pod namiot. Wyjście USB, służy podładowaniu telefonu czy tabletu, a wejście 3.5 mm dostarczy nam muzykę z urządzeń, które nie posiadają bluetooth. Akumulator pozwala na 12 godzin słuchania muzyki, co jest bardzo dobrym wynikiem, zważywszy na zintegrowany subwoofer.

Blaster Black
Wybierając głośnik bezprzewodowy, zastanówmy się w jakich okolicznościach będziemy z niego korzystać i na jakich funkcjach nam zależy. W salonach Denon Store, znajdziecie sprzęt, który sprawdzi się w domu i jak i w podróży. Doradcy chętnie zaprezentują ich możliwości. Zapraszamy.

Damian Langner
Zastępca Kierownika w Denon Store
Galeria Bałtycka, Gdańsk